«Лужному обіцяли, що він очолить «Динамо» після Сьоміна», - журналіст

Динамо Київ 1 годину тому
Журналіст Ігор Циганик каже, що Юрія Сьоміна призначили головним тренером «Динамо», при цьому обіцяючи в майбутньому довірити команду Олегу Лужному.

«Наприкінці 2007 року було зрозуміло, що новим головним тренером буде Юрій Сьомін. У грудні було представлення, а розмови були до цього. І наскільки я розумію, що тоді Лужному було обіцяно, що дивися, ти зараз повчишся трошки ще в Сьоміна, ти молодий, в тебе все попереду. Тобто на той момент йому було лише 40 років, ще молодий чоловік, він ще недавно виступав за латвійську «Венту».



Йому кажуть: «Ти зараз навчишся і ти передаш справи, допоможеш Сьоміну, а потім після нього ти станеш головним тренером». І він погодився, і він працював в штабі Сьоміна і багато працював. І наскільки я розумію, що він вів весь тренувальний процес в Сьоміна», - пояснив Циганик на власному ютуб-каналі.