Битва грандів, які не вражають: прогноз на суперматч «Ліверпуля» і «Манчестер Сіті» в АПЛ

Світовий футбол 2 години тому
У неділю вболівальники англійського футболу отримають колись найгарячішу страву – битву «Ліверпуля» та «Манчестер Сіті». Проте цього сезону обидві команди здатні влаштувати своїм прихильникам неприємний сюрприз практично у кожному матчі.

Ліверпуль спробує скористатися перевагою рідного стадіону і скоротити відставання від «містян» у турнірній таблиці. Матч розпочнеться 8 лютого о 18:30 за Києвом, повідомляє 24 Канал.

У якій формі Ліверпуль і Манчестер Сіті?

Підопічні Пепа Гвардіоли останнім часом не демонструють переконливі результати в чемпіонаті Англії: лише одна перемога в останніх шести матчах, та й ту здобуто в протистоянні з абсолютним аутсайдером першості Вулвергемптоном.

Щоправда, й поразка за цей час теж була лише одна: від запеклих суперників з Манчестер Юнайтед. Водночас у Кубку ліги Сіті впевнено вийшов до фіналу, обігравши Ньюкасл, а в Лізі чемпіонів забезпечив собі місце у топ-8 і пряму путівку в 1/8 фіналу.

Що ж до Ліверпуля, то у команди Арне Слота була прикра невдача з Борнмутом, на яку вони відреагували двома розгромами. Спершу знищили Карабах у Лізі чемпіонів, а згодом обіграли й той-таки Ньюкасл 4:1.

Прогноз букмекера

На сайті betking опублікували коефіцієнти на матч АПЛ.

Ліверпуль – 2.45, нічия – 3.75, Манчестер Сіті – 2.75. Тотал «більше 2,5» оцінюється в 1.58. Коефіцієнт на «обидві заб'ють» – 1.5.

Що може принести успіх кожній з команд?

На користь Ліверпуля може говорити свіжість: вперше за тривалий час Арне Слот отримав одразу вісім днів на підготовку команди до наступного поєдинку. Проте й Пеп Гвардіола поберіг основу у кубковій грі з Ньюкаслом, давши більше ігрового часу резервістам.

Головна надія мерсисайдців – це рідні стіни: на «Енфілді» Сіті грати дуже важко, а єдина перемога з 2004 року була у ковідному сезоні, коли Ліверпуль не міг скористатися шаленою підтримкою своїх фанів.

Що не може не турбувати коуча «містян» – це результативність команди у других таймах. Вірніше, її відсутність: усі голи в АПЛ у 2026 році клуб з Манчестера забивав виключно до перерви.