«Валенсія» сенсаційно поступилась аутсайдеру, «Реал» Мадрид переміг «Ейбар»

Світовий футбол 6 Квітня, 21:58
В рамках 31-го туру іспанської Прімери «Валенсія» програла «Райо Вальєкано», «Еспаньйол» на виїзді здолав «Жирону», а мадридський «Реал» врятував перемогу над «Ейбаром».

Жирона – Еспаньйол – 1:2

Голи: Стуані, 80 (п.) – Дардер, 59, 89

Реал Мадрид – Ейбар – 2:1

Голи: Бензема, 59, 81 – Кардона, 39

Реал мав намір реабілітуватися за невиразні результати в останніх матчах та взяти реванш за розгром від Ейбара в першому колі. Поєдинок, однак, пішов не за планом: гол Бензема на 9-й хвилині скасували через офсайд, після чого гості вирівняли гру й забили самі. На 39-й Ескаланте увірвався у штрафний та викотив передачу на правий край Кардоні, який відкрив рахунок – 0:1. Втім, по перерві Реал розізлився, влаштувавши облогу карного майданчика суперника та створивши кілька моментів. Ще один гол Бензема на 57-й хвилині скасували, але на 59-й з передачі Асенсіо він оформив цілком легальне взяття воріт. Дотиснути Ейбар вдалося вже на 81-й все тому ж Каріму, який замкнув подачу Крооса; на 90+3-й він міг оформити і хет-трик, але влучив у стійку. Зрештою, фінальний свисток зафіксував важку перемогу Реала.

Райо Вальєкано – Валенсія – 2:0

Голи: Де Томас, 33, Суарес, 91

У ще одному матчі Валенсія приїхала в гості до аутсайдера Райо Вальєкано. Вже на 28-й хвилині «летючі миші» заробили право на пробиття пенальті. Та Даніель Парехо не зміг переграти голкіпера «бджіл» Альберто Гарсія. А за 5 хвилин Рауль Де Томас опинившись віч-на-віч з воротарем, вивів Райо Вальєкано вперед. А у доданий арбітром час Маріо Суареса подвоїв перевагу і встановив остаточний рахунок.

Таким чином, Реал набрав 60 очок і залишився на третій позиції, наблизившись до другого Атлетіко на два залікових бали. Ейбар з 39 пунктами йде одинадцятим, Еспаньйол набрав 38 залікових балів та піднявся на тринадцяту, а Жирона, маючи у активі лише 34, опустилась на чотирнадцяте місце. Валенсія з 46-ма пунктами залишається на 6 сходинці, а Райо Вальєкано набирає 27 очок і зміцнює свої шанси вибратись із зони вильоту.