«Динамо» здобуло впевнену перемогу над «Чайкою»

Динамо Київ 13 Жовтня, 16:59
Київське «Динамо» у товариському матчі перемогло представника другої ліги –​ «Чайку» (3:0).

«Динамо» – «Чайка» – 3:0

Голи: де Пена, 14, Бєсєдін, 43, Андрієвський, 63

Перший момент виник біля воріт «Динамо» - м'яч після удару гравця «Чайки» пролетів трохи вище над поперечиною. Згодом динамівці заволоділи ініціативою та більше контролювали гру, однак до небезпеки справа не доходила.

На 14-й хвилині де Пена чудовим ударом відкрив рахунок у матчі. Після хорошого пасу Андрієвського Карлос зліва поцілив у дальній кут воріт суперника.

Гра проходила на половині поля «Чайки», проте друголігова команда не підпускала динамівців надто близько до своїх воріт. Непогані удари вийшли у Андрієвського та Янакова, однак вище цілі. Кілька хороших прострілів де Пени у штрафний майданчик не увінчались успіхом.

Під кінець першого тайму Артем Бєсєдін подвоїв перевагу, реалізувавши вихід один на один з голкіпером.

По перерві у «Чайки» змінився майже увесь склад, натомість динамівці вийшли без змін.

Гості провели дві хороші атаки, але обидва удари із середньої дистанції виявилися неточними.

Небезпечно було після того, як Андрієвський отримав передачу від Сідклея та ідеально навісив на голову Соля, який був готовий замкнути дальню стійку. Але на жаль, м'яч після удару іспанця пролетів повз ворота.

Тренерський штаб вніс корективи у гру - свій шанс отримав Ісаєнко, який замінив Янакова.

На 63-й хвилині Піварич зліва віддав чудову передачу під удар Андрієвському, і Олександр точно пробив з лінії штрафного майданчика, зробивши рахунок 3:0.

Гра проходила за переваги «Динамо», підопічні Михайличенка більше володіли ініціативою та м'ячем.

«Чайка» на 83-й хвилині могла відзначитись - динамівців після удару з лінії штрафного майданчика врятувала стійка воріт.

Під кінець гості мали ще одну нагоду, щоб скоротити відставання у рахунку: гравець суперника обіграв Бущана та прокинув собі м'яч на хід, але захисник киян не дозволив йому завдати удару.

Арбітр зафіксував перемогу «Динамо» з рахунком 3:0.