«Динамо» вкотре втрачає очки в цьому чемпіонаті

Динамо Київ 27 Жовтня, 18:57
Київське «Динамо» прикро втратило очки, зігравши внічию з львівськими «Карпатами» (1:1).

«Динамо» активно розпочало гру та повністю заволоділо ініціативою, натомість «Карпати» засіли в глухій обороні. Господарі поля раз по раз створювали хороші моменти, однак у середині першого тайму збавили обороти.

Львів'яни могли навіть вийти вперед – в кінці першого тайму «біло-синіх» врятували Бущан і Караваєв.

По перерві у «Динамо» відбулась подвійна заміна: Вербич вийшов замість Родрігеса, а Бєсєдін замість Соля.

Стартовий штурм від киян у другому таймі дав результат. Кияни відкрили рахунок вже на 49-й хвилині. Циганков обігрався з Гармашем і прострілив справа на набігаючого Вербича. Словенець випередив захисника і в дотик з кута воротарського переправив м'яч у ворота!

Після забитого голу підопічні Михайличенка продовжили атакувати – гаряче було у штрафному майданчику «Карпат», однак варто відзначити, що «леви» грамотно оборонялися.

На 79-й хвилині Гармаша замінив Шепелєв.

Шапаренко зі штрафного потужно пробив у поперечину – пощастило гостям.

На 86-й хвилині після удару Бойчука м'яч влучив у ногу Шабанову і влетів у ворота – 1:1.

Кияни всіма силами побігли виправляти ситуацію, однак не вдалося вирвати перемогу.