Орендовані динамівці. Підсумки тижня

Футбол України 27 Листопада, 18:37
FC Dynamo Nation продовжує спостерігати за виступами орендованих динамівців в УПЛ та за її межами.

ВЛАДИСЛАВ СУПРЯГА ТА СЕРГІЙ БУЛЕЦА (СК ДНІПРО-1)

СК Дніпро-1 нарешті переміг. А чи могло бути інакше, коли суперником дніпрян виступала одна з найменш привабливих на сьогоднішній день (в плані гри та результату) команда УПЛ? Насправді, могло б. Гра обох команд відверто не вражала (гравці Ворскли, наприклад, жодного разу не пробили в площину воріт суперника), а долю зустрічі вирішив доволі сумнівний пенальті, який заробив та реалізував Дмитро Коркішко.

Сергій Булеца вийшов на заміну на 74-й хвилині та майже одразу після своєї появи на полі прийняв участь в атаці, після якої підопічні Дмитра Михайленка заробили вирішальний пенальті: саме після його прострілу м’яч потрапив до Коркішка. Загалом Булеца встиг віддати п’ять передач (усі — точні), двічі намагався обіграти суперників (обидві спроби — невдалі), та виграв лише одне з восьми єдиноборств. Сергію однозначно треба додавати в плані фізичної витривалості та боротьби на футбольному полі. Вже навіть сам Дмитро Михайленко зізнався, що попри безумовний талант, Булеці дещо бракує фізики для інтенсивного ведення гри.

Владислав Супряга після серії вкрай невдалих поєдинків, провів усі 90 хвилин матчу проти Ворсклі на лаві запасних свого клубу.

СК ДНІПРО-1 — ВОРСКЛА: Булеца — 23 хвилини, жовта картка

СК ДНІПРО-1 — ВОРСКЛА: Супряга — потрапляння до заявки

ОЛЕКСАНДР ТИМЧИК, БОГДАН ЛЄДНЄВ ТА НАЗАРІЙ РУСИН (ЗОРЯ)

Луганська Зоря у звітному турі грала надважливий виїзний поєдинок проти Олександрії, і, нажаль, не змогла зробити подарунок на ювілей Віктору Скрипнику (коучу Зорі виповнилося 50 років). Долю гри вирішив один-єдиний м’яч Євгена Банади, завдяки якому щільність команд у верхній шістці УПЛ ще більше зросла (Десна примудрилася програти Колосу).

Олександр Тимчик провів на полі 63 хвилини, після чого поступився місцем Хомченовському, який був покликаний підсилити гру Зорі в атаці. Відверто кажучи, не найкращий для Олександра поєдинок: багато браку в передачах (точність — лише 54%), усі п’ять його спроб виконати подачу з флангу були неточними, та й загальний процент успішності ТТД (51%) також не вражає. У світі вищевказаної статистики, недивно, що саме Тимчика Віктор Скрипник вирішив зняти з гри задля того, щоб піти ва-банк та спробувати врятувати гру.

Богдан Лєднєв знову відіграв повний матч за Зорю, знову був одним з найнебезпечніших атакувальних гравців на полі (п’ять ударів по воротах Олександрії, три з яких — в площину), проте свою результативну серію (до цього впродовж п’яти поспіль поєдинків за Зорю Лєднєв відзначався голом або асистом) Богдан перервав саме в грі проти підопічних Шарана. За іншими ж показниками Лєднєв виглядав трохи гірше звичайного: точність передач в районі 79%, лише одна спроба обіграшу суперника з шести закінчилася успішно та лише 37% єдиноборств були виграні Богданом.

Назарій Русин вийшов на поле по ходу другого тайму замість Кабаєва, проте допомогти своїй команді відігратися форвард не зміг. З точки зору статистики, Назарій також не дуже багато встиг, хоча й сказати, що провалив гру, також не можна: одного разу Русин пробивав по воротах Олександрії, виграв чотири з семи єдиноборств та тричі (з трьох спроб) обігрував суперників.

ОЛЕКСАНДРІЯ — ЗОРЯ: Тимчик — 63 хвилини

ОЛЕКСАНДРІЯ — ЗОРЯ: Лєднєв — 97 хвилин

ОЛЕКСАНДРІЯ — ЗОРЯ: Русин — 34 хвилини

ЄВГЕН СМИРНИЙ (КОЛОС)

Нарешті повернувся на поле після травми Євген Смирний. Атакувальний півзахисник, що на правах оренди грає за ковалівський Колос, вийшов на поле у другому таймі матчу проти Десни замість екс-динамівця Павла Оріховського, та прийняв участь у найбільш сенсаційному матчі туру. Підопічні Руслана Костишина доволі несподівано перемогли свого опонента — 2:0 та повернулися в боротьбу за ТОП-6 УПЛ.

За час, проведений на полі, Смирний встиг двічі (з трьох спроб) обіграти суперників, віддав три (з чотирьох) точні передачі, виграв чотири з дев’яти єдиноборств та виконав одне перехоплення м’яча.

КОЛОС — ДЕСНА: Смирний — 24 хвилини

ВЛАДИСЛАВ ДУБІНЧАК (КАРПАТИ) ТА РОМАН ВАНТУХ (ОЛІМПІК)

У Львові один одному протистояли нинішній та колишній клуби Романа Санжара, але протистояння двох орендованих Карпатами та Олімпіком динамівців, нажаль, не відбулося — Роман Вантух під час міжнародної паузи зазнав травми, яка, цілком ймовірно, може не дозволити йому зіграти за Олімпік у цьому календарному році.

Домашня гра проти «олімпійців» була дуже важливою для львівського колективу, в разі позитивного результату «леви» могли б зі значно більшою зацікавленістю поглядати у бік шостої позиції, проте на ділі ж Олімпік Вісенте Гомеса, навіть пропустивши швидкий м’яч, переломив хід зустрічі та завдяки вольвій перемозі сам піднявся на шосту позицію. Хтось ще має сумніви в кваліфікації іспанського спеціаліста?

Владислав Дубінчак відіграв повний матч на дуже пристойному рівні: точність передач — 87%, успішність обводок — три з трьох, дві з трьох дальніх передач та п’ять з шести нівісів від Владислава були точними.

КАРПАТИ — ОЛІМПІК: Дубінчак — 97 хвилин, жовта картка

КАРПАТИ — ОЛІМПІК: Вантух — поза заявкою на гру через травму

АХМЕД АЛІБЕКОВ (СЛОВАН ЛІБЕРЕЦЬ, ЧЕХІЯ)

Ліберецький Слован у 17 турі чеської Фортуна-ліги «знищив» Злін — 5:0, а Ахмед Алібеков не потрапив до заявки своєї команди.

СЛОВАН — ЗЛІН: Алібеков — поза заявкою на гру