ВЛАДИСЛАВ СУПРЯГА, СЕРГІЙ БУЛЕЦА (СК ДНІПРО-1)
СК Дніпро-1 Сергія Булеци та Владислава Супряги вдома поступився Олександрії в одному з найскандальніших матчів першої половини сезону. Головний арбітр гри Микола Балакін вилучив двох гравців дніпрян та поставив у ворота підопічних Дмитра Михайленка два вкрай сумнівних пенальті, які реалізувала Олександрія. Єдиний свій гол гравці СК Дніпро-1 провели також з пенальті.
З двох орендованих дніпрянами динамівців на поле вийшов лише Сергій Булеца. Зіграв більш ніж пристойно, був одним з найгостріших атакувальних гравців своєї команди. Феноменальні 92% точних передач, чотири удари по воротах (щоправда, жодного — в площину), п’ять з дев’яти спроб обіграти суперників закінчилися успішно.
Владислав Супряга не потрапив навіть до заявки на гру через травму.
СК ДНІПРО-1 — ОЛЕКСАНДРІЯ: Булеца — 90 хвилин
СК ДНІПРО-1 — ОЛЕКСАНДРІЯ: Супряга — поза заявкою на гру через травму
ЄВГЕН СМИРНИЙ (КОЛОС)
Колос в заключному матчі року дещо зіпсував настрій собі та власним вболівальникам, несподівано поступившись на виїзді футбольному клубу Львів — 2:3. Повний матч за ковалівський клуб відіграв орендований у київського Динамо Євген Смирний. Цього разу молодому хавбеку не вдалося відзначитися результативними діями, проте відіграв Смирний не досить непоганому рівні: два удари по воротах (щоправда, нуль — в площину), точність передач на рівні 80%, три перехоплення. В пасив собі Євген може занести кількість виграних єдиноборств (лише 5 з 15-ти, або ж 33%)
ФК ЛЬВІВ — КОЛОС: Смирний — 90+ хвилин
ОЛЕКСАНДР ТИМЧИК, БОГДАН ЛЄДНЄВ ТА НАЗАРІЙ РУСИН (ЗОРЯ)
Зоря закривала рік вкрай важливим поєдинком проти донецького Шахтаря. В разі позитивного результату підопічні Віктора Скрипника могли б піти на зимову перерву, перебуваючи на другій позиції. Зоря була гострішою, створила більше моментів та загалом виглядала свіжішою порівняно з суперником, який на тижні грав важкий доленосний матч у Лізі чемпіонів.
На жаль для луганського колективу, взяти бодай очко у грі проти «гірників» не вдалося. Рахунок на початку другого тайму відкрив Мораєс, але вже за 7 хвилин орендований у Динамо Богдан Лєднєв відновив рівновагу. Переміг Шахтар не без допомоги головного арбітра Віталія Романова, який під завісу гри призначив вкрай суперечливий пенальті у ворота Зорі. «Вирок» реалізував Марлос, а гра так і закінчилася перемогою «гірників» — 1:2. Зазначимо також, що той самий Романов до цього не призначив доволі очевидний пенальті у ворота Шахтаря за гру рукою в штрафному Додо. Шахтар, як і раніше, випереджає Динамо на 14 очок, а Зоря поступилася Динамо другою позицією, хоча надто далеко не відпустила — підопічні Скрипника усього на два пункти позаду киян.
Усі три орендовані динамівці зіграли проти Шахтаря. В основі вийшли Тимчик та Лєднєв. Обидва зіграли на досить високому рівні, до чого вже усі звикли. Лєднєв забив єдиний м’яч Зорі в грі та традиційно був лідером атак своєї команди. В його активі феноменальні 87% точності передач та три удари по воротах (два з них — в площину). Мабуть єдине, в чому Лєднєв у поєдинку проти Шахтаря виглядав дещо скромніше за себе звичайного, це кількість спроб обіграти суперника (лише дві при тому, що до цього в середньому у цьому сезоні Лєднєв має показник у 6.5 обводок за гру). За іншими показниками ж точності передач та кількості ударів Лєднєв демонструє стабільно високий рівень, що не може не тішити. Єдине, в чому точно треба додавати, це єдиноборства. У грі проти Шахтаря Богдан виграв лише третину з них.
Олександр Тимчик, так само як і Лєднєв, відіграв повний матч проти Шахтаря та, що цікаво, за більшістю статистичних показників зіграв краще, ніж це було тижнем раніше проти Динамо. Помаранчево-чорний суперник додав мотивації Тимчику, в його активі 81% точних передач, п’ять перехоплень, дев’ять виграних єдиноборств з шістнадцяти, один удар в площину воріт суперника.
Назарій Русин замінив Максима Луньова на 58-й хвилині гри, проте його пребування на полі залишилося майже непомітним. Лічені дотики до м’яча, жодної спроби пробити або якось загострити гру.
ЗОРЯ — ШАХТАР: Тимчик — 90+ хвилин, жовта картка
ЗОРЯ — ШАХТАР: Лєднєв — 90+ хвилин, гол, жовта картка
ЗОРЯ — ШАХТАР: Русин — 38 хвилин
ВЛАДИСЛАВ ДУБІНЧАК (КАРПАТИ)
Львівські Карпати продовжують своє «вільне падіння». Цього разу підопічні Романа Санжара програли у битві аутсайдерів полтавській Ворсклі — 1:2. Карпати не виглядали значно гірше за свого суперника, але Ворскла краще реалізувала власні моменти та відірвалася від львів’ян на три пункти. Карпати ж святкуватимуть Новий Рік на самому дні УПЛ, а перспективи клубу наразі виглядають досить туманними.
Все це не заважає Владиславу Дубінчаку бути основним лівим оборонцем Карпат впродовж першої половини сезону. За статистичними показниками Владислав відіграв досить непогану гру, але обидва голи Ворскли фактично прийшли з його флангу, хоча безпосереднім їх винуватцем Дубінчака не назвеш. В активі у лівого оборонця три перехоплення, 57% виграних єдиноборств та 100% виграних верхових єдиноборств, точність передач Владислава склала 78%.
ВОРСКЛА — КАРПАТИ : Дубінчак — 90+ хвилин
РОМАН ВАНТУХ (ОЛІМПІК)
Олімпік Вісенте Гомеса досить прикро поступився Маріуполю (1:2), а вирішальний м’яч у власні ворота забив екс-динамівець Павло Лук’янчук. Орендований у Динамо Роман Вантух все ще заліковує травму та участі у грі не приймав. Маріуполь за рахунок перемоги увірвався у верхню шістку (хоча відстає від п’ятої єврокубкової позиції на цілих 11 очок), а Олімпік відкотився не дев’яту сходинку УПЛ.
ОЛІМПІК — МАРІУПОЛЬ: Вантух — поза заявкою на гру через травму
АХМЕД АЛІБЕКОВ (СЛОВАН ЛІБЕРЕЦЬ, ЧЕХІЯ)
Ліберецький Слован у 20 турі чеської Фортуна-ліги вдома розгромив Карвіну — 3:0, а Ахмед Алібеков вже звично не потрапив до заявки своєї команди на гру.
СЛОВАН — КАРВІНА: Алібеков — поза заявкою