Отож, 7 легенд, які вже влітку можуть стати молодими тренерами, функціонерами, а може просто пенсіонерами.
ОЛЕКСАНДР ШОВКОВСЬКИЙ («Динамо»)
Голкіпер
40 років
Цього сезону у чемпіонаті України: 10 матчів (10 у старті)
Символ київського «Динамо». Справжня легенда. Найбільша у нашому футболі. У нього було все: неймовірні польоти, болючі падіння; феєричні сейви та незабутні «метелики». Вічний рекорд Мундіалю-2006 та саркастичні банери на трибунах «СаШо ,це шо ?!». Ну, що йому ще ловити у сучасному футболі. Лігу Чемпіонів він навряд виграє. Цього літа у Шовковського завершується контракт. Зміна вже підросла. Рибка та Коваль добряче «порубаються» за місце в старті. Все залежить від самого Олександра. В Києві він більше, ніж гравець. Якщо йому вистачить сил сказати «папа» великій грі, то вже точно Шовковський піде як король. Можливо,навіть як король із золотою медаллю на грудях. У «Динамо» СаШо, ви тільки подумайте, з 1993 року!
В’ЯЧЕСЛАВ ШЕВЧУК («Шахтар»)
Захисник
35 років
Цього сезону у чемпіонаті України: 11 матчів (11 у старті); 1 вилучення
Сьогодні Шевчук безперечно основний гравець «гірників» та збірної України. А що завтра ?! Зідан колись казав, що потрібно йти вчасно, щоб закарбуватися у пам’яті великим, а не вже пристарілим. Цього літа у Шевчука завершується контракт із «кротами». Розумію, що це далеко не найдорожчий футболіст донеччан, що у «Шахтарі» українці — на вагу золота, але 13-й номер команді Луческу може вже й не знадобитися. У Донецьку Слава свій вже з 2005 року.
МАКСИМ ШАЦЬКИХ («ГОВЕРЛА»)
Форвард
36 років
Цього сезону у чемпіонаті України: 12 матчів (11 у старті); 3 голи; 1 попередження
Друзі, як давно ми живемо. Ех! А ,згадайте, Шацьких приїхав до України як «другий Шевченко», «заміна бомбардирові». І це ж треба, не встигли оком кліпнути, як «шевозамінникові» вже пішов 37 рік. Він ветеран. Він дограє. В Ужгороді Шацьких далеко не остання постать, один із лідерів, часто саме він виводить партнерів на матчі з капітанською пов’язкою. Цього сезону Макс встановив рекорд результативності чемпіонатів України. Як на мене, він сказав все, що міг. А ще цього літа у нього добігає завершення контракт із «Говерлою».
ОЛЕГ КРАСНОПЬОРОВ («Металіст»)
Півзахисник
34 роки
Цього сезону у чемпіонаті України: 7 матчів (7 у старті); 1 попередження
Найкращі роки Краснопьорова пам’ятає Полтава. Саме там Олег зробив собі ім’я, розквіт та отримав виклик до національної збірної. Дуже хороший «опорник», який ніколи не мав проблем із фізичною підготовкою. Але час бере своє. Заробити багато йому вже не вдасться. Не ті зарплати тепер. Тому, можливо, і він одягне на цвях свої затерті, або не дуже, бутси.
ОЛЕКСАНДР ГОРЯЇНОВ («Металіст»)
Голкіпер
39 років
Цього сезону у чемпіонаті України: 5 матчів (5 у старті)
Справжній капітан та вожак «Металіста». Сміливо можна сказати: «Легенда». Він і досі не пішов на заслужений відпочинок. Він і досі регулярно страхує партнерів. Але скільки ж можна ?! Тим паче, що за спиною в нього доволі імениті партнери. Скоро вони втратять дуже серйозного конкурента.
ОЛЕКСАНДР ГРИЦАЙ («Зоря»)
Півзахисник
37 років
Цього сезону у чемпіонаті України: 12 матчів (10 у старті); 3 попередження
Ви уявляєте, ще за часів чарівного повністю українського «Дніпра» Кучеревського Олександр Грицай не був маленьким хлопчаком. Він вже тоді був надійним бійцем. Грицаю вже 37. У «Зорі» Олександр виконує роль «дядька». У 38 років грати на високому рівні дуже важко. Особливо, коли молодь вже ледь не прямо вказує на двері.
АНДРІЙ БЕРЕЗОВЧУК («Металіст»)
Захисник
33 роки
Цього сезону у чемпіонаті України: 5 матчів (4 у старті); 3 попередження
У «Металісті» досвідчений захисник грає вже шість років. Колись він був основним. Зараз Андрій на підхваті. Харківський клуб розсипається. Це факт. Але, якщо Ярославський справді повернеться додому, то він захоче навести там порядок. Не певен, що старі меблі стануть йому у нагоді.