«У сьогоднішніх реаліях не можна звужувати цей інцидент в рамки одного клубу. Це надзвичайна подія є значно ширшою, це проблема столиці, країни. Вона стосується нашого іміджу як держави. Раніше було все зрозуміло. Є будівлі на Печерських пагорбах, які вели країну кудись. На нашому футбольному, спортивному острівці є Шевченко, Кличко, київське «Динамо» тощо.
Ця проблема має загальнодержавний масштаб. Хто гарантує, що на інших стадіонах країни не вийшло б такого? У тому ж Донецьку, Луганську, Львові, Одесі і т.д.?
Ми не намагаємося відфутболитися від цієї проблеми, ми хочемо її вирішити та знайти нові ідеї, реалізувати їх. Акцентував би увагу ще й на тому, що допомога з боку МВС є мінімальною. Люди мого віку, вищі чини, кажуть мені: «Я не буду займатися цим, це не цікаво».
Прийнятий закон, що фашистська, нацистська і радянська символіки заборонені. Не пам'ятаю, щоб хтось був покараний.
Всі говорять - «працювати з уболівальниками». Каже мені представник однієї програми. Я родом з СРСР, у нас була політінформація. Провести її з ультрас? Уп'яте? Скажуть: «Дядя, ти збожеволів». Раніше було багато позитивного. Київське «Динамо» проводить розвиток студентського футболу: співзасновник Студентської ліги, Християнської футбольної ліги.
На одному з матчів чемпіонату з «Дніпром» - повний стадіон. Мені з середовища ультрас нормальні хлопці скидають фотографію, де люди спиною до поля сфотографувалися з нацистським, фашистським знаком. Навіщо воно треба? Господар гроші дав - сфотографувалися. На запитання: «А чому не зупинили? Ви з одного середовища» відповідь була: «Сунулися б - фінкою могли б отримати», -
р
озповів Семененко.