Деякі батьки приводять свого сина на стадіон, він закохується у цю гру, стає фанатом гри, фанатом рідної команди, за яку вболіває і батько.
Але, інколи, батько-футболіст надихає своїм прикладом свого сина, який також стає футболістом. Кращим чи гіршим – час покаже.
1927.kiev.ua пропонує вашій увазі гравців київського «Динамо», які пішли по стопах свого батька та стали футболістами багаторазового чемпіона СРСР та України.
Юрій Калітвінцев – Владислав Калітвінцев
Син знаменитого диспетчера київського «Динамо» кінця 90-тих Владислав Калітвінцев розпочав свою кар’єру у команді «Євробіс», але згодом поступив в Академію «Динамо» Київ.
У 2009 році дебютував за «Динамо»-2, яку на той час тренував його батько – Юрій. Але вже взимку 2009/2010 тодішній головний тренер «Динамо» Валерій Газзаєв взяв молодого півзахисника на обидва збори і залишився задоволений його грою. З тих пір молодший Калітвінцев грав у першій команді «Динамо».
Дебют припав на гру проти запорізького «Металурга», в останньому турі чемпіонату України. Вийшовши в стартовому складі, Владислав провів на полі 61 хвилину і був замінений. Після – тяжка травма, непостійні виходи на поле. Як наслідок – оренда в чеський «Слован».
Після повернення до Києва Олег Блохін не надто розраховував на молодого півзахисника, до того ж, 17 лютого 2014 року на Інститутській «тітушки» напали на Владислава та зламали йому щелепу.
З приходом Сергія Реброва Калітвінцев отримав трішки більше часу, але основним гравцем не став. Влітку 2015 року перейшов до одеського «Чорноморця» на правах оренди, де і виступає нині.
Андрій Гусін – Андрій Гусін
Легендарний опорний півзахисник «Динамо» та збірної України Андрій Гусін трагічно загинув 17 вересня 2014 року. Під час матчу пам’яті, який відбувся на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, на поле разом з друзями Гусіна-старшого вийшов і його син, також Андрій, який виступає в дніпропетровському «Дніпрі», але є вихованцем київського «Динамо».
Після закінчення Академії київського «Динамо», старший син легенди «Динамо» перебрався до Дніпропетровська, де почав грати у команді U-19 де встиг зіграти 26 матчів і забив 2 голи.
З цього сезону виступає за молодіжний склад «Дніпра».
Віталій Косовський – Сергій Косовський
Нестримний півзахисник «Динамо» 90-х Віталій Косовський виховує ще одного хавбека київського клубу – син Сергій Косовський грає за «Динамо» U-19, але виконує функції box-to-box.
Влітку 2015 року київський клуб вніс молодого півзахисника у свою заявку на сезон, але ще жодного матчу він не зіграв ні в чемпіонаті України, ні в Молодіжній Лізі чемпіонів.
Тим не менше, 17-річний півзахисник зіграв кілька ігор за збірну України U-16 і забивав голи-красені.
(Гол Косовського на 3 хвилині)
Олександр Головко – Олександр Головко
Син одного з найкращих захисників в історії українського футболу та київського «Динамо» Олександра Головка, який нині тренує збірну України U-19, також виступає в київському клубі. Щоправда, у другій команді, за яку провів 1 матч, вийшовши на заміну проти ФК «Тернопіль».
Починав свою кар’єру молодий захисник в київському «Динамо». Згодом були виступи за «Зірку» та «Арсенал» Київ. У 2013 році повернувся до складу чемпіонів України, у різних складах якого зіграв 38 матчів та забив 2 голи.
Віктор Чанов – Віктор Чанов
Молодший син воротаря легендарної «команди лейтенантів» ЦДКА (Нині ЦСКА – Авт.) Віктор Вікторович Чанов вважається одним з найкращих воротарів в історії київського «Динамо».
Народився у Донецьку у 1959 році, саме тоді, коли його батько вже завершував свою футбольну кар’єру. Загалом, сім’я Чанових, напевно, найбільш воротарська сім’я на теренах колишнього СРСР, адже його брат також виріс голкіпером, а нині тренує колег по позиції в московському ЦСКА.
Починав свою кар’єру в рідному місті, в донецькому «Шахтарі». У 1981 році перейшов до київського «Динамо», з яким став триразовим чемпіоном СРСР, володарем Кубка СРСР (5 разів), володарем Кубка Кубків, віце-чемпіоном Європи і вважався найкращим воротарем Союзу того часу.
У збірній СРСР зіграв 21 матч, пропустив 8 голів, причому вперше не зміг виручити партнерів по команді лише у своїй 17 грі за національну збірну. 7,5 років жодна команда світу не могла забити у ворота, в яких стояв Віктор Чанов.
Закінчив свою кар’єру у 1995 році в ЦСКА-Борисфен.
Олександр Ушаков