Ми в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів! «Динамо» - «Маккабі»: 1:0

Динамо Київ 9 Грудня, 23:41
В матчі шостого туру Ліги чемпіонів проти ізраїльського «Маккабі» київське «Динамо» здобуло перемогу 1:0 та забезпечило собі путівку в плей-офф Ліги чемпіонів!

Зі стартових хвилин «Динамо» розпочало дуже активно і вже в першій п'ятихвилинці м'яч побував у воротах «Маккабі», правда, з положення «поза грою».

На 15-ій хвилині пошкодження зазнав лідер «біло-синіх» Андрій Ярмоленко та вимушено покинув поле. Його згодом замінив Олег Гусєв, а зі штрафного Денис Гармаш вже на наступній хвилині відкрив рахунок у матчі - 1:0.

Після забитого гола «Динамо» й надалі контролювало хід матчу, а «Маккабі» лише проводило поодинокі спроби контратак.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Другий тайм розпочався нервово. «Динамо» не «форсувало» хід подій, а в «Маккабі» попереду, на наше щастя, нічого не виходило.

В першому таймі «біло-сині» зустрічали пресингом суперника ще на його половині поля. В другій половині гри кияни відійшли до власних воріт та діяли обережніше при відборі.

Втрата Ярмоленка вельми позначилась на грі столичного клубу. Команді дуже не вистачало його проходів, ударів та прострілів, - тієї звичної гостроти від лідера київського клубу.

«Динамо» до завершення матчу продовжувало обережно та тактично виважено контролювати м'яч.

Варто зазначити, що фани киян, котрі знаходились поблизу стадіону, в найпотрібніші моменти були почутими й на «Олімпійському».

Не зважаючи на непросту кінцівку матчу, «Динамо» грамотно відоборонялось та відіграло на контратаках, вистояло і вийшло до плей-офф Ліги чемпіонів – вперше з 1999-го року. Вітаємо всіх прихильників та команду з таким надважливим досягненням.