Забудькуватість Хачеріді стала фартовою для Теодорчика

Динамо Київ 18 Січня, 22:00
Стало відомо, чому форвард «Динамо» Лукаш Теодорчик робив хет-трик у товариському матчі проти «Скендербеу» (4:1) під номером Євгена Хачеріді.

Уся справа в тому, що Євген Хачеріді просто забув свою ігрову футболку в готелі, часу привезти її до стартового свистка вже не було, й довелося підшукати заміну серед футболок тих гравців, які мали вийти на поле після перерви та які мали той самий розмір форми, що і Євген. У підсумку вибір пав на футболку Лукаша Теодорчика.

Сам Лукаш був дещо здивований, що йому доведеться грати під незвичним номером. Коли адміністратор команди Пилип Репетило привіз Лукашу забуту Євгеном Хачеріді футболку з готелю, той, підійшовши до лави запасних, де сиділи інші гравці, із посмішкою продемонстрував товаришам по команді 34-й номер на ній.

Як виявилося, цей номер став щасливим для Лукаша – за один тайм він оформив хет-трик. А присутні вболівальники жартували, що три голи у ворота «Скендербеу» забив Євген Хачеріді.