Наші в ЛЄ: дві перемоги, нічия

Динамо Київ 8 Листопада, 14:56
У четвертому ігровому дні групового етапу Ліги Європи взяли участь чотири київських динамівця, орендовані різним командам.

Найбільше представництво «біло-сині» мають у командах групи H. У ліберецького «Слована», за який грають Сергій Рибалка та Владислав Калитвинцев, мав бути непростий матч в гостях проти «Севільї».

Всупереч прогнозам і передматчевим розкладами, команда Ярослава Шілгави не програла на «Рамон Санчес-Пісхуан», який у день матчу відвідали 15,000 глядачів.

На 29-й хвилині Перотті вивів севільців вперед. Рахунок 1:0 тримався до середини другого тайму. За 20 хвилин до закінчення матчу Павелка завершив свій сольний рейд через півполя результативним дальнім ударом, принісши своїй команді нічию.

Рибалка вийшов у стартовому складі «Слована» і провів на полі 70 хвилин, після чого був замінений, а Калитвинцев вступив у гру на 63-й хвилині, змінивши Деларджа.

У паралельному матчі групи Н «Фрайбург» Адміра Мехмеді зіграв внічию на виїзді з португальським «Ешторілом». 2,014 глядачів, які зібралися на трибунах «Антоніу Коїмбра да Мота», голів у цьому матчі не побачили. Зате побачили два вилучення – у підсумку повторних попереджень наприкінці матчу Хефлера і Геде «Фрайбург» догравав зустріч удев'ятьох.

Мехмеді провів на полі весь другий тайм, замінивши у перерві Керка.

Після чотирьох турів «Слован» з шістьма очками займає друге місце в групі Н. «Фрайбург» з трьома пунктами на третьому місці. У лідера групи, «Севільї», 8 очок.

Зате одного динамівця вже можна привітати з виходом з групи. Дніпропетровський «Дніпро» у присутності 14,039 глядачів на «Дніпро-Арені» за два тури до завершення групового етапу оформив вихід у плей-оф Ліги Європи, обігравши з рахунком 2:0 португальський «Пасуш де Феррейра».

Перемогу команді Хуанде Рамоса принесли голи Матеуса на 44-й і Коноплянки на 66-й хвилинах, а також надійна гра орендованого у «Динамо» голкіпера Дениса Бойка, який відіграв повний матч. У іграх, що залишилися «Дніпру», доведеться поборотися з «Фіорентиною» за перше місце в групі.