Перша частина доступна за
даним посиланням
Валентин Белькевич
Один з найрозумніших та креативних гравців СНД Валентин Белькевич віддав своє футбольне життя служінню двом «Динамо» - мінському та київському. В обох цих клубах Валентин став легендою білоруського та українського футболу.
Тренерську кар’єру розпочинав у 2010 році. Одразу ж став асистентом головного тренера «Динамо» U-19. У 2013, коли Белькевич був вже повноцінним головним тренером, його команда виграла чемпіонат України. Після такого тріумфу, йому довірили молодіжний склад «Динамо», який, на жаль, зайняв тільки 6 місце за підсумками сезону. Влітку 2014 був звільнений, замість нього прийшов Вісенте Гомес.
1 серпня 2014 року, кумир багатьох вболівальників «Динамо» Київ раптово помер…
Юрій Максимов
Атакуючий півзахисник вирішив покинути «Динамо» у 1997 році, під час трансферного вікна, перейшовши у бременський «Вердер» де приєднався до Віктора Скрипника та виграв декілька трофеїв і в Німеччині. Валерій Васильович висловлювався проти цього трансферу, але…
Після закінчення ігрової кар’єри, увійшов до тренерського штабу мінського «Динамо». У ролі ж головного тренера дебютував у київському ЦСКА. Потім були «Оболонь», донецький «Металург», «Кривбас». Багато хто вважає Юрія Максимова одним з найталановитіших тренерів, які грали у третій «зірковій» команді Лобановського.
З 2015 року головний тренер мінського «Динамо».
Олександр Хацкевич
Ще одна легенда білоруського футболу, яка грала в київському та мінському «Динамо». Наприкінці кар’єри гравця повернувся до рідного Мінську, де був призначений граючим тренером. Після невдалих виступів своїх підопічних, був звільнений.
У 2008 році очолив збірну Білорусі U-18 та ФК «Вітебск». У період з 2010 по 2011 рік працював асистентом Мирона Маркевича у збірній України, суміщаючи цю роль з посадою головного тренера «Динамо-2». Після відставки Юрія Сьоміна став в.о. головного тренера «Динамо» на 1 день.
4 грудня Білоруська Федерація футболу призначила Олександра Миколайовича головним тренером національної збірної.
Олег Венглинський
Лінія нападу в київському «Динамо» була найбільш насиченою та зірковою. Пару Ребров-Шевченко боялась уся Європа, тому шансів аби пробитись в основний склад та закріпитись там, було вкрай мало. Всього лише 25 матчів та 5 голів, не найкращий показник для кращого форварда «Динамо-2» тих часів (У 169 матчах забив 61 гол – Авт.).
Одразу після того, як завершив кар’єру, почав працювати в Академії київського «Динамо», проте наприкінці 2015 року був звільнений.
Павло Шкапенко
Напевно, без цього гравця неможливо представити собі «Динамо» 90-тих. Він був одним з найвизначніших півзахисників України тих років. За словами самого Павла Леонідовича, Лобановський йому повністю довіряв, але він сам вирішив піти в оренду, адже відчував, що програє конкуренцію. Завершив кар’єру у 2003 році.
Працює тренером з юнаками в одній з київських спортивних шкіл, яка виступає у чемпіонаті Київської області.
Юрій Калітвінцев
Завершивши кар`єру гравця у 2000-му році, Юрій Миколайович увійшов до штабу ужгородського «Закарпаття», де пропрацював один рік. Після – юнацька збірна України (2003-2006), «Динамо-2» (2007-2009), збірна України U-19 (2009, виграв юнацьке Євро), збірна України (2010-2011, був в.о. головного тренера) та нижньоновгородська «Волга».
У 2014 році був відправлений у відставку.
Василь Кардаш
Півзахисник, який провів 6 років у київському «Динамо», використовувався більше у системі ротації, але встиг провести 114 матчів та забити 9 голів. Після завершення кар’єри гравця, отримав тренерську ліцензію та увійшов до штабу Олександра Головка у молодіжній збірній України.
Андрій Гусін
Його називали одним з найбільш талановитих тренерів, серед гравців того «Динамо». У нього були нові ідеї, новий, свіжий погляд на футбол, але трагічна смерть на автодромі «Чайка» так і не дозволила Андрію Леонідовичу стати видатним тренером.
За часи своєї недовгої тренерської кар`єри, Гусін працював асистентом головного тренера махачкалінського «Анжі» та старшим тренером «Динамо-2». У 2013 році знову переїхав до Росії де встиг недовго попрацювати в «Крильях Советов» та, знову ж таки, «Анжі».
Олексій Герасименко
Російський легіонер не був стабільним гравцем основного складу Лобановського, але Валерій Васильович активно його використовував у системі ротації. Саме завдяки цьому, Олексій зміг пробитись до лав збірної Росії. Хоча, навряд чи б йому не було гарантовано місце у складі команди Бориса Ігнатьєва (Саме того, який працював з Сьоміним у «Динамо» - Авт.), Анатолія Бишовця та Олега Романцева.
Після кар’єри футболіста працював в системі «Динамо», але на початку 2015 року переїхав у Росію. Там і продовжує працювати тренером.
Дмитро Михайленко
14 з 19 років своєї кар’єри професійного гравця, Дмитро Михайленко провів у клубах, які базуються на берегах Дніпра – «Динамо» та ФК «Дніпро». Центральний півзахисник, не надто технічний, але стабільний та надійний, встиг пограти і в Ізраїлі, і на Кіпрі. У 2009 році, після двох років виступів за АПОЕЛ, вирішив завершити з футболом, як гравець.
На даний час очолює молодіжний склад ФК «Дніпро».
Сергій Ребров
Найуспішніший тренер тієї плеяди гравців «Динамо» Київ, улюбленець трибун, герой, людина, яка повернула до Києва не тільки Кубок України, причому два роки поспіль, але й здобула для «Динамо» 14 чемпіонство за часів Незалежності України. Також, 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, де київський клуб не був присутнім 16 років.
Починалось усе з юнацьких команд, де Ребров був асистентом, помічником головних тренерів. Але зустріч, яка змінила київське «Динамо» відбулась трішки раніше, у казанському «Рубіні», коли Сергій Станіславович познайомився з Раулем Ріанчо.
Не знаю, що буде далі, але, здається, Ребров - найуспішніший тренер пост-Лобановської епохи «Динамо».
Андрій Шевченко
Володар «Золотого м`яча» 2004, чемпіон України та Італії, найкращий бомбардир чемпіонату України, Італії, Ліги чемпіонів… Досягнення Андрія Шевченка як футболіста можна перераховувати досить довго. Яким він буде тренером – покаже час. Хочеться сподіватись, що не менш класним. Ба більше – Шевченко-тренер стане успішнішим, ніж Шевченко-гравець. Чому ні?
Олександр Ушаков