Ліга Парі-Матч. 21-й тур. Анонс неділі

Футбол України 10 Квітня, 10:22
Окрасою ігрового дня 10 квітня має стати суперечка у Запоріжжі, від якої багато у чому залежатиме доля бронзових нагород.

«Карпати» – «Олександрія»

17:00. Львів, стадіон «Арена Львів»



Арбітр – Євген Арановський (Київ)



Дискваліфіковані: Андрій Гітченко, Денис Мірошниченко (обидва – «Карпати»)



Телетрансляція: «2+2»

Якщо розглядати 6-й рядок як потенційну можливість потрапити до європейських змагань, то це реальна можливість для «Карпат» кинути виклик безпосередньому конкуренту, якому господарі майбутнього матчу зараз поступаються 5-ма очками. Взагалі, до «Олександрії» нині увага все одно прикута максимальна. Колектив не лише вперше в історії пройшов до півфіналу Кубка України, але й вибив при цьому з турніру «Динамо», помстившись киянам, які перед тим перервали 6-матчеву безпрограшну серію колективу під керівництвом Володимира Шарана у Лізі Парі-Матч. Тому для гостей підготовлено чи не потрійне випробування: спроба залишитись на комфортній відстані від переслідувачів, вміння гідно пережити успіх і підтвердити його наступним поєдинком. І нарешті, засвідчити фізичну готовність, адже галичани посеред тижня не були зайняті офіційними іграми. Що стосується господарів, то їм належить шукати гідну заміну дискваліфікованим захисникам, а також сподіватись на спустіння клубного лазарету.

Статистика матчів між суперниками:

Всього – сім: +1 =5 -1; у голах – 7:9

На своєму полі – три: +1 =2 -0; у голах – 4:3

Останні зустрічі у Прем’єр-лізі:

2011/2012 – 1:1 (вдома) та 1:1 (у гостях)

Матч першого кола – 1:4

«Сталь» – «Шахтар»

17:00. Дніпропетровськ, стадіон «Метеор»



Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве)



Дискваліфікований: Артем Барановський («Сталь»)



Телетрансляція: «Футбол1»

Донеччанам не звикати грати по 2 матчі за тиждень. Не завжди все гаразд у них було з процесом переключення на внутрішні змагання. Однак у нинішній ситуації, мабуть, навіть Мірчі Луческу не потрібно буде говорити красивих слів: будь-яка втрата очок майже хрест ставить на спробі стати чемпіоном. «Сталь» не відмовиться попсувати нерви одному з лідерів. Проте із законодавцями нинішніх мод у дніпродзержинців виходить не завжди однаково. Проти «Динамо» і «Зорі» боротьба нав’язувалась гідна без будь-яких зауважень, а от проти «Дніпра» з інтригою не складалось. Гра першого кола не примусила прихильників «Шахтаря» також хвилюватись. Але багато у чому від тієї зустрічі відштовхуватись не варто, у першу чергу, через зміну тренерського штабу господарів. Ерік ван дер Меєр вже малює перспективи підопічних у разі підсилення під час міжсезоння, а наразі обіцяє не демонструвати відверто захисний футбол.

Статистика матчів між суперниками:

До нинішнього сезону у Прем’єр-лізі між собою не зустрічались



Матч першого кола – 0:2

«Динамо» – «Волинь»

19:30. Київ, стадіон НСК «Олімпійський»



Арбітр – Юрій Грисьо (Львів)



Дискваліфікований: Євген Хачеріді («Динамо»)



Телетрансляція: «2+2»

Мабуть, ніхто не зрозуміє другої осічки від одноосібного лідера за тиждень, тим більше, передумов для ігрової кризи не спостерігалось. А відтак «Волині» зараз не позаздриш. Єдиний аргумент лучан – їм немає чого втрачати. Проте цього не завжди достатньо, адже відсутність ігрової дисципліни та націленість суперника на результат у середу призвели до розгрому від «Зорі». Якщо забути про кубкові невдачі суперників, то «Динамо» має чинну 9-матчеву переможну серію із загальним рахунком 22:2, а надійність захисту команди Сергія Реброва і взагалі претендує на абсолютний рекорд. Волиняни не страждають комплексом чужого поля, проте зустрічаються з певним розладом мотивації, якщо гра складається не на їхню користь. Для прикладу, у нинішньому сезоні «Волинь» у гостях програла тричі за 10 поїздок, але рахунки у них невтішні – 1:3, 0:4, 0:3. В особистих стосунках «Динамо» лише раз поступилось наступному супернику, а вдома не програвало. Певним стимулом для гостей може бути бажання забити у столиці господарям 10-й м’яч.

Статистика матчів між суперниками:

Всього – двадцять дев’ять: +24 =4 -1; у голах – 76:20

На своєму полі – чотирнадцять: +11 =3 -0; у голах – 43:9

Останні три сезони у Прем’єр-лізі:

2012/2013 – 4:1 (вдома) та 2:0 (у гостях); 2013/2014 – 1:1 та 4:1; 2014/2015 – 4:1 та 3:1

Матч першого кола – 2:0

«Зоря» – «Дніпро»

19:30. Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена»



Арбітр – Анатолій Жабченко (Хмельницький)



Телетрансляція: «Футбол1»

Про дива результатів цієї пари команд вже було багато сказано. Колись найнезручніший для «Зорі» дніпропетровський бар’єр, як тільки було взято, став найбільшим постачальником очок. «Дніпро» встиг виробити комплекс на луганських футболістів, адже набрати тільки один бал за 7 поєдинків із загальною різницею м’ячів 3:17 для такого титулованого клубу – непояснювана річ. Загальна історична перевага все ще у «Дніпра», причому на полі суперника також. Саме на полі нинішніх господарів зазвичай відбувається безкомпромісне видовище, яке лише раз завершилось миром. З точки зору боротьби за 3-ю сходинку, «Зорю» цілком може влаштувати у неділю поділ очок, але грати у сучасному футболі на нічию – це самогубство, і про це чудово знає Юрій Вернидуб. Весняні показники «Дніпра» трохи кращі, однак вони не матимуть жодного значення на полі «Славутич-Арени», адже уся футбольна Україна сподівається на якісне видовище та море емоцій.

Статистика матчів між суперниками:

Всього – двадцять дев’ять: +8 =6 -15; у голах – 29:46

На своєму полі – чотирнадцять: +5 =1 -8; у голах – 14:18

Останні три сезони у Прем’єр-лізі:

2012/2013 – 3:0 (вдома) та 1:1 (у гостях); 2013/2014 – 3:0 та 3:1; 2014/2015 – 2:1 та 2:0

Матч першого кола – 3:0