«Говерла» винна Максиму Шацьких заробітну плату більше ніж за 10 місяців його кар'єри в Ужгороді, однак віддати футболістові гроші або хоча б домовитися з його представниками керівництво «Говерли» поки не змогло.
Шацьких в свою чергу не влаштовують умови, за якими «Говерла» хоче віддати йому тільки невелику частину заборгованостей.
Як повідомили Sport Arena
«Я і мій агент Сефер Алібаєв практично рік намагалися хоч якось домовитися про виплати, - заявив Шацьких. - У результаті ми були змушені звернутися до англійських юристів. І вони, в свою чергу, більше двох місяців вели переговори, і ми йшли на значні поступки, але «Говерла» раз по раз зривала всі домовленості і вносила нові правки до мирової угоди.
А багато гравців так і продовжують вести з ними марні переговори і підписали мирові, які ніколи не виконувалися. Ми були змушені звернутися в жовтні в КДК ФФУ, але до квітня місяця моя скарга так і не була розглянута. Ви думаєте, нам хоч хтось із «Говерли» за цей час зателефонував? Ніхто! Але і ми не сиділи, склавши руки.
В Україні рішення можна чекати ще 10 років, і у мене складається враження, що «Говерла» навмисне затягує переговори і лякає всіх гравців банкрутством. Є юридичні механізми, при яких і банкрутство клубу не звільняє від виплат. А для ділового іміджу власників клубу, які довели його до такого стану, це просто кінець. Не думаю, що хтось колись захоче мати з ними справу, адже на клубі все не закінчується.
Юристи з англійської юридичної фірми Bower Cotton запропонували нам оскаржити бездіяльність КДК або перенести спір з «Говерлою» до Спортивного арбітражного суду в Лозанні. Незважаючи на бездіяльність КДК в моєму питанні, я не прихильник псувати спортивний імідж України і вирішив відразу звернутися до Швейцарії.
Варто відзначити, що рішення спортивного арбітражу в Лозанні є обов'язковим для виконання, і вищого суду просто немає. Буде «Говерла» в Прем'єр-Лізі або в Першій лізі, або ж клуб буде банкрутити себе, - ми будемо домагатися повної виплати заборгованості до кінця. І радимо так само чинити і іншим гравцям, через спортивний арбітраж в Швейцарії!
І наостанок, хочу звернутися до членів атестаційної комісії ФФУ, яка приймає рішення про видачу атестата клубам. Не вийде у нас створити якісну Прем'єр-Лігу, навіть якщо зменшити кількість команд до 12-ти, 10-ти або 8-ми, адже питання не в кількості, а в якості. Нічого не вийде, якщо не впливати на клуби і не змушувати їх чесно поводитися по відношенню до гравців, які викладаються і все своє життя вкладають в гру».