- Андрій Пятов. Зберіг ворота на замку, хоча відбив всього один удар. Пощастило, що суперники не потрапляли у ворота, були питання до захисників, але везіння потрібно заслужити. Голкіпер «Шахтаря» його заслуговує, інакше не було б трьох влучень у каркас його воріт у двох останніх поєдинках. До речі, два матчі поспіль воротар починає гольові атаки своєї команди, і це вже давно не випадковість.
- Олександр Кучер. Виконав 110 ТТД, брак - 8%. Рідко вступав в єдиноборства (всього чотири рази). Може, не було необхідності, але й порядку в обороні іноді не було.
- Іван Ордець. Здійснив 109 ТТД, брак - 9%. Сподобалося, як швидко і чітко віддавав перший пас (центральним півзахисникам направив 18 передач), але в захисті виглядав не так впевнено, як у попередніх матчах. Виграв тільки 67% єдиноборств. У матчі з турками було більше 70%.
- Богдан Бутко. В активі 99 ТТД з браком в 18%. По такій грі насамперед треба оцінювати його атакуючі досягнення, а вони виглядають наступним чином - вісім обводок, чотири простріли, два гострих паси, вісім участей у швидких атаках. Сподобалася взаємодія з Андрієм Ярмоленком - один одному віддали 35 передач. В обороні Бутко програв три єдиноборства.
- Едуард Соболь. Виконав 101 ТТД з браком 16%. У захисті виграв 70% єдиноборств, в атаці запам'ятався чотирма фланговими передачами. Не сильно сподобалася взаємодія з Євгеном Коноплянкою, якому захисник віддав 17 пасів, а у відповідь отримав 11. Хоча забігів наробив багато...
- Тарас Степаненко. Здійснив 104 ТТД, брак - 9%. Вступав у боротьбу 17 разів, виграв 88% єдиноборств. Здійснив дев'ять відборів, вісім підбирань і 11 перехоплень. Зробив чотири довгих переводи, була і гостра, і навіть флангова передача. Великий плюс у тому, що не отримав жовту картку. Всього два рази порушив правила, хоча після двох турів кваліфікації входив в п'ятірку гравців, які найчастіше фолять у всьому відбірковому турнірі.
- Віктор Коваленко. Незважаючи на 116 ТТД і брак 19%, здалося, що догравав поєдинок на тлі колосальної втоми. Добре відпрацював на оборону (виконав 20 відборів, перехоплень і підбирань), але віддав тільки дві передачі в штрафний майданчик суперника і ні разу не пробив по воротах.
- Олександр Зінченко. В активі 57 ТТД з браком 23%. Завдав першого удару в площину воріт в поточному відбірковому турнірі, віддав три гострих паси, один із яких став гольовим. Але найголовніше - додав в числі єдиноборств. Тепер їх було 12, а виграно 50%. Нагадаю, провів на полі 62 хвилини.
- Андрій Ярмоленко. Виконав 95 ТТД, брак - 13%. Для атакуючого виконавця це взагалі не брак...
Завдав три удари по воротах, зробив сім обводок, віддав чотири гострих паси і взяв участь в 10-ти швидких атаках. Точність передач у його виконанні склала 94% - кращий показник в команді. Правою ногою, до речі, забив вдруге в цьому році. Тепер його розклад в збірній виглядає так: лівою ногою - 24 результативні удари, правою - 3, головою - 0, спиною - 1. Спиною - це коли Олександр Алієв бив штрафний у спарингу зі Швейцарією, м'яч потрапив в Ярмоленка та залетів у сітку.
- Євген Коноплянка. Найбільш неоднозначна фігура в складі нинішньої збірної. Раніше, коли що, говорили - грає він один. Тепер все навпаки - він один не грає. Неправильно якось, хоча така доля лідера... Здійснив 95 ТТД при браку в 31%. Завдав шість ударів по воротах (більше всіх), при цьому половину з них - з меж штрафного майданчика. Раніше він туди рідко забігав. Шість з дев'яти обводок виявилися вдалими. Зробив тільки дві флангові передачі. Шість разів намагався доставити м'яч у штрафний майданчик, але точність кульгала. Лідер команди за кількістю неточних передач - 12.
- Артем Кравець. Знову забив і мав ще моменти. Знову відзначаємо, що в такій ситуації його 35 ТТД з браком49% мало кого цікавлять. Крім тренера, зрозуміло. Він, мовляв, зверне увагу на два виграних єдиноборства з 12-ти...
Заміни, як уже не раз зазначалося, спрацювали на сто відсотків. Справа навіть не в забитому м'ячі Руслана Ротаня і не в гольовий передачі Олександра Караваєва. Справа в тому, що у першого виявилося 33 ТТД з браком 3%, а у другого - 12 ТТД і брак 8%.