Так, Комітетом було визнано дії Івана Марущака, який брав участь у якості тренера ФК «Жемчужина» (Ялта) у товариському матчі з ФК «Терек» (Грозний, Росія), як такі, що відносяться до порушень, передбачених Дисциплінарними правилами ФФУ, зокрема, ст. Ст. 8. Глави IV, п.14 - поведінка, яка шкодить репутації футболу та ФФУ.
Беручи до уваги Ст.7. Глави III, п.3. Дисциплінарних правил ФФУ, згідно з якою «Кожен, хто своєю поведінкою і/або висловами завдає шкоди репутації футболу та органів його управління, використовує футбольні змагання для викликів суспільній моралі, підпадає під дію дисциплінарних санкцій», матеріали перевірки буде передано до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ для прийняття подальшого рішення.
Отримавши лиск-скаргу від Чернігівської обласної федерації футболу про порушення, допущені асистентом арбітра Анатолієм Дудчиком, та провівши відповідну перевірку матеріалів, Комітет вирішив підтримати клопотання ЧОФФ до Комітету арбітрів ФФУ про призупинення з ним співробітництва.
Також під час засідання було оголошено попередні результати перевірки, проведеної на підставі відомостей про спроби протиправного впливу на результат матчу ФК «Арсенал»- ФК «Верес», та прийнято рішення про передачу відповідних матеріалів до Національної Поліції України.
Останнім пунктом порядку денного засідання став розгляд звернення до ФФУ у липні 2016 року громадян Республіки Молдова Олексія Савінова, Марчела Решітки та Едуарди Валуци про проведення перевірки щодо нинішньої діяльності у футболі Олега Печорного, який заборгував їм, згідно з рішенням Жовтневого районного суду Дніпропетровська, значну суму коштів.
За результатами перевірки, проведеної Службою внутрішніх розслідувань, було вирішено звернутися до засобів масової інформації з метою застереження футболістів та тренерів, які звертаються за юридичною допомогою до Олега Печорного чи до Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд соціального захисту футболістів та тренерів України», від можливих негативних наслідків.