«Динамо» результативно потренувалося на «Мілсамі»

Динамо Київ 12 Листопада, 14:53
У товариській зустрічі на стадіоні імені Валерія Лобановського «біло-сині» «відвантажили» шість голів суперникам із Молдови.

«Динамо» провело початок матчу на підступах до воріт гостей, і активність киян увінчалася голом на 20-й хвилині. «Біло-сині» заробили штрафний на лівому фланзі, Рибалка розіграв м’яч із Гусєвим, і Олег навісив у карний майданчик, звідки Гармаш ударом головою відрив рахунок.

Вже через кілька хвилин перевагу «Динамо» подвоїв Олег Гусєв, реалізувавши пенальті, який заробив Денис Гармаш.

А третій гол, забитий до перерви, створив Віталій Буяльський:

У другому таймі Буяльський оформив дубль, скориставшись пасом від Володимира Шепелєва, який вийшов на заміну.

А вже через хвилину п'ятий м'яч «Динамо» забив Олександр Гладкий:

Остаточний рахунок встановив Сергій Мякушко ударом зі штрафного на останніх секундах матчу - 6:0!

Товариський матч

«Динамо» Київ – «Мілсамі» (Оргіїв, Молдова) 6:0

Голи: Гармаш (20), Гусєв (28, пен.), Буяльський (36, 71), Гладкий (72), Мякушко (90+3)

«Динамо»: Шовковський (К) (Рудько, 31; Коваль, 60), Бурда (Селін, 75), Макаренко, Очігава (Гогуа, 46), Морозюк, Гусєв (Ахіссан, 67), Гармаш, Мякушко, Буяльський (Михайличенко, 75), Рибалка (Шепелєв, 61), Мораєс (Гладкий, 46)

«Мілсамі»: Мутсу (Апостолакі, 79), Гуштюк, Мельник, Брум, Граур (Дедов, 83), Койокарі (К), Банович (Дулгієр, 68), Яскінович, Белло, Белоус, Женко