«Динамо» - «Осієк»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 7 Лютого, 16:13
Пропонуємо стартові склади, текстову та онлайн-трансляції першого спарингу київського «Динамо» на другому зборі у Марбельї - проти «Осієка».

Стартовий склад «Динамо»: Коваль, Морозюк, Пантич, Антунеш, Віда, Рибалка, Гармаш, Буяльський, Ярмоленко, Циганков, Мораєс.

Лава запасних: Рудько, Бурда, Хачеріді, Очігава, Корзун, Оріховський, Сидорчук, Громов, Бєсєдін, Яремчук.

У сьогоднішньому матчі точно не візьмуть участь Гонсалес, Михайличенко та Шепелєв, які напередодні займалися за індивідуальною програмою.

«Осієк»: Малениця, Баришич, Барац, Міоц, Ейюпі, Перошевич, Лесьяк, Шкорич, Пушич, Льопа, Лукич.

Лава запасних: Микулич, Житняк, Лончар, Джолан, Бобан, Войнович, Шполярич, Марин, Лєко, Шимунец, Гргіч, Луліч, Петрович, Маташ, Кнежевич.

Онлайн-трансляція матчу:

Текстова трансляція розпочнеться на цій же сторінці одразу зі стартом поєдинку.

1. Матч розпочався.

2. Гармаш в офсайді відразу.

3. Неприємна ситуація зараз на полі, лежить на газоні Денис Гармаш. Пауза в грі.

4. Гру поновлено, кияни вже встигли заробити кутовий.

5. Погано подав Циганков, ніхто м'яча не торкнувся.

6. Буяльського збили в центрі поля.

7. Антунеш підключився до атаки, але не зміг наздогнати м'яч після передачі Буяльського.

8. Знову Буяльського збили, кияни виконают стандарт біля штрафного Осієка.

9. Невдало наші виконали цей штрафний, втратили м'яч.

10. Циганков фолить в атаці.

11. Кияни на своїй половині поля тримають м'яч.

12. Осієк досить пасивний у відборі, не агресивно пресингують наших.

13. Непогано розіграли Ярмоленко і Буяльський, але захисник вибив м'яч в аут, а Ярмоленко вже був готовий замикати передачу Віталія.

15. Осієк без м'яча грає, кияни домінують на полі.

16. Непоганий удар Мораєса метрів з двадцяти, але трішки вище воріт.

17. Перша повноцінна атака відбулась у хорватів, але спочатку Коваль на виході добре зіграв, а потім Гармаш заблокував удар суперника.

18. Намагався Еюпі вийти віч на віч з нашим голкіпером, але пройти Пантича не зміг.

19. ГООООООЛ.Віктор Циганков отримав передачу у центрі штрафного і пробив повз голкіпера. 1-0!

20. Арбітр дає грати, багато дрібних фолів було, але свисток мовчить, що дуже добре.

22. Антунеш віддав на Гармаша, який пробив з меж штрафного, але вище воріт.

23. Хорвати тримають м'яч у себе на своїй половині поля.

24. Пантич на другому поверсі непогано зіграв, вигравши боротьбу у форварда Осієка.

25. Кутовий заробили хорвати.

26. Холоднокровно зараз зіграв Ярмоленко, головою скинув м'яч Ковалю в епізоді, коли навколо нього було декілька суперників.

27. Офсайд у Еюпі.

29. Темп гри дуже впав, команди без моментів грають останні хвилин десять.

30. Грубо збили Циганкова у центрі поля.

31. Малениця рятує Осієк від другого голу! Гостро було у штрафному хорватів, Циганков завершив атаку ударом у дальній кут, який у відчайдушному стрибку парирував голкіпер.

32. Циганков іде з поля, а виходить Бєсєдін, а Микита Бурда вийшов замість Морозюка.

34. Осієк володіє м'ячем у центрі поля. Приємно, що захист Динамо не дав шансів гравцям Осієка за перші 35 хвилин майже.

35. Тепер вже Пантич з м'ячем, перепасовується новачок Динамо з Буяльським і Відою.

37. Непогана довга передача на Мораєса, але бразилець не зміг зупинити м'яч.

38. Рибалка отримав по ногах, порушення зафіксував арбітр.

39. Бєсєдін вийшов віч на віч з голкіпером, але втратив рівновагу і не зміг навіть пробити.

41. Антунеша збили біля штрафного Динамо.

42. Гармаш схоже отримав пошкодження, шкутильгає Денис.

44. Мораєса збили на половині поля Осієка.

ВСЕ. Перший тайм завершено! Динамо завдяки голу Циганкова виграє у Осієка 1:0.

46. Другий тайм розпочався.

47. На другий тайм склад Динамо буде наступним: Рудько, Бурда, Хачеріді, Віда, Очигава, Корзун, Сидорчук, Оріховський, Бєсєдін, Ярмоленко, Яремчук.

48. Кутовий кияни заробили.

49. Відбулась подача, яка не закінчилась навіть ударом. Голкіпер Осієка виконає удар від воріт.

50. Сидорчука збили в центрі поля.

51. Сидорчук отримав передачу у штрафному суперника, але затягнув з ударом і втратив м'яч.

52. Очігава зараз рятує від неприємностей нас, вибивши м'яч на кутовий після гострої подачі.

53. Невдало розіграли кутовий хорвати, але атака їхня продовжується.

54. РУДЬКО! Красень Артур. Бобан пробив з меж штрафного, але Рудько з-під поперечини витягнув м'яч. Ще один кутовий буде.

55. Віда виграв другий поверх, а підбір знову за Осієком. Активно хорвати почали тайм.

56. Віда фолить у центральній зоні й отримав за це жовту картку.

57. Кияни останні хвилин шість взагалі без м'яча грають, серйозно притисли хорвати нас.

58. Морозюк повернувся на поле, а пішов відпочивати Віда.

59. Кутовий Яремчук заробив.

60. Не закінчилась подача ударом, але кияни атакують другим темпом.

61. Ще одна зворотня заміна. Циганков виходить на поле, а пішов з поля Ярмоленко.

64. Без моментів у нас гра останні декілька хвилин, команди моментів не створювали, а м'яч тримався у центрі поля.

65. Кияни тримають м'яч на своїй половині поля.

66. Хачеріді корпусом відтер форварда Осієка, не пустивши у прорив по флангу.

67. Віддали ініціативу кияни, Осієк спокійно контролює м'яч у центрі поля.

69. Сидорчук фолить в атаці.

70. Морозюк подав до штрафного, однак там нікого взагалі не було.

71. Осієк атакував лівим флангом, але захист киян не дав шансів вінгеру хорватів.

72. А це вже дуже гостро. Прямо перед воротами кияни фолять і буде небезпечний штрафний.

73. Погано пробив Кнежевич, м'яч пролетів над воротами.

75. Фолить Корзун у центрі поля.

76. Непогану передачу віддали на Лончара, який забігав по правого флангу, але він не встиг до м'яча, не вистачило швидкості.

77. ГОЛ! Кнежевич зрівнює рахунок класним ударом у верхній кут. Рудько пізно зреагував і тому не зміг дотягнутися до м'яча. 1-1.

78. Провал у захисті Динамо. Вийшов віч на віч гравець Осієка, але пробив повз ворота.

80. Офсайд у Кнежевича.

81. Очігава подавав з флангу до штрафного, але дуже невдало це зробив.

82. Корзун отримав жовту картку за грубу гру.

84. Не клеїться гра у Динамо у другому таймі, жодного моменту не створили кияни.

85. Хачеріді фолить у центрі поля.

86. Кутовий кияни заробили.

87. Хачеріді фолить у боротьбі за верховий м'яч.

88. Кнежевич фолить в атаці, порушивши правила у боротьбі проти Бєсєдіна.

89. ГООООООООООООООООЛ. Оріховський забиває гол після передачі Віктора Циганкова!! 2-1!

ВСЕ! Динамо завдяки голам Циганкова та Оріховського виграє у Осієка 2:1. Єдиний гол у складі хорватського клубу забив Кнежевич. Для вас текстову трансляцію провів я, Биховець Олександр.