Перед другою частиною сезону підсилення гостро потребували дві ланки київського «Динамо» – оборона та атака. В захист були підписані два новачки – Тамаш Кадар та Александар Пантич. Підсилять вони «Динамо» чи ні – це вже питання часу, а зараз за фактом маємо розширення захисної обойми, яке дозволить тренерові застосовувати ротацію і мати більше варіантів побудови гри в обороні. А от з нападниками питання не вирішилося.
Ба більше, питання навіть ускладнилося в силу відсторонення Жуніора Мораєса за витівку в матчі останнього туру першої частини сезону. Найкращий бомбардир «Динамо» змушений буде відсидіти п'ять матчів дискваліфікації, пропустивши чотири заключних тури регулярної частини чемпіонату і перший тур другої частини змагання (так званий «чемпіонський плей-офф»).
Звичайно, наївно вважати, що Жуніор Мораєс – це панацея для «Динамо», а його втрата – це катастрофа. В зимових контрольних матчах бразилець відзначився лише одним голом, а останній офіційний поєдинок продемонстрував незрілість нападника як у психологічному, так і у тактичному планах. Мораєс забив «Шахтареві», та разом з тим припустився низки помилок, які змушують скептично поглядати на перспективи бразильця у команді Сергія Реброва. Артем Бєсєдін, який під час того поєдинку замінив Мораєса, за відведених йому двадцять хвилин приніс киянам навіть більше користі, аніж Жуніор – за сімдесят хвилин гри.
Очевидно, саме Бєсєдін розпочне весняну частину сезону в якості основного нападника «Динамо». Під час контрольних поєдинків тренер награвав Артема, а той віддячував за довіру забитими м'ячами. Чотири точних удари – це один з двох найкращих бомбардирських показників у «Динамо» цієї зими (на рівні з Андрієм Ярмоленком). Три м'ячі до свого активу записав Роман Яремчук, який, очевидно, створюватиме для Бєсєдіна конкуренцію і час від часу підмінятиме молодшого колегу.
Осторонь й надалі залишатиметься Олександр Гладкий. Принаймні, осінній відрізок, а також зимові збори продемонстрували, що за своїм рівнем Гладкий банально не дотягує до основи київської команди. Молодим і завзятим Бєсєдіну та Яремчуку не складе труднощів вигравати від Олександра конкуренцію. Тут питання в тому, наскільки добре самим молодикам вдаватиметься витримувати напругу і відповідати вимогам Сергія Реброва? Загальна проблема молодого українського покоління – нестабільність (найяскравіший свіжий приклад – це форварди «Дніпра» Баланюк та Довбик, у яких у футбольному плані – сім п'ятниць на тиждень), ліків від якої ще не винайшли і навряд чи винайдуть найближчим часом. Важливою буде роль і тренерського штабу. Вміння терпіти, довіряти і підтримувати підопічних навіть під час кризових відтинків визначатиме атмосферу, в якій динамівцям доведеться працювати. Власне, з точки зору терпіння і підтримки до Сергія Реброва запитань немає. За свою команду і своїх підопічних тренер завжди стоїть горою.
Спрощує ситуацію й те, що «Динамо» не бере участі у весняній стадії єврокубків. По суті, вже програна й боротьба за чемпіонство, тому реальними для киян залишаються лише два завдання – виграш Кубку України та збереження другого місця (місця в зоні Ліги чемпіонів), на яке зазіхає «Зоря». Цілком приземлені цілі, для яких цілком вистачить й Бєсєдіна з Яремчуком. А влітку можна повернути з оренди Артема Кравця. Принаймні, гірше не стане, а «краще» киянам навряд чи світить – з урахуванням невміння «Динамо» працювати з форвардами-легіонерами.