«Я б не сказав, що він став слабшим. Чемпіонат просто впав. Перш намагався не пропускати трансляцій принаймні ключових матчів прем'єр-ліги, але тепер - якщо і дивлюся ігри, то вкрай вибірково. Справа навіть не в тому, що знизився загальний рівень - все виглядає цілком передбачуваним. Страждає видовищність, менше глядачів заповнює трибуни. Інтерес до футболу в'яне.
Боюся, це негативно стане позначатися на рейтингу українських клубів. Є ризик, що в майбутньому не дві, а одна команда представлятиме Україну в Лізі чемпіонів, та й тій, не хотілося б в це вірити, доведеться пробивати собі шлях в групову стадію через відбіркові матчі.
Прогноз мій виглядає похмурим, але перед очима приклад Греції, де «Олімпіакос», що став чемпіоном, стартує з кваліфікації. Віддамо, втім, грекам належне: інтерес до футболу, при всьому падінні загального рівня, у них зберігається навіть не високий - ажіотажний.
Якщо вам цікава моя думка, я б насамперед скасував безглуздий в сьогоднішній обстановці ліміт на легіонерів, а разом з ним - непосильний для багатьох клубів податок на іноземних гравців. Легіонери роблять чемпіонат цікавішим, а запропоновані мною заходи - ще й залучають серйозних інвесторів.
Так тут і за прикладами далеко ходити не треба: я сам би при таких змінах взявся підтримувати одну з команд і привіз би гравців, здатних внести родзинку в прем'єр-лігу.
Я за здорову конкуренцію: якщо українець на тій чи іншій позиції сильніше іноземця, тренер собі не ворог - він поставить до складу того, хто дасть результат. Якщо ж вести мову про економічну сторону справи, то парадокс: свої футболісти часом вимагають більш значні умови, ніж легіонери, які, зумівши проявити себе тут, можуть бути в перспективі продані за кордон і поліпшити фінансове становище свого українського клубу»
, - цитує Селюка «Спорт-Экспресс в Украине»
.