»
Дії вболівальників, що призвели до призупинення матчу - обов’язковий грошовий внесок від 10 тисяч гривень, використання піротехнічних засобів та інших предметів: одна штука – 1 тисяча гривень, у випадку систематичного використання можуть бути застосовані не фінансові санкції. Те саме стосується і кидання на футбольне поле та в ігрову зону цих предметів – обов’язковий фінансовий внесок до 100 тисяч гривень, але можливі і нефінансові санкції у випадку повторюваності. Такого масштабу цифри.
Відповідно до частини 2 статті 14, яка називається «Відповідальність юридичних осіб» юридичні особи, клуби несуть відповідальність не залежно від вини за поведінку своїх футболістів, офіційних осіб, вболівальників та будь-яких інших осіб, які працюють до, під час та після матчу за дорученням клубу. Ця стаття відображає принцип, прийнятий у футболі в цілому, а не окремо для України, про те, що клуб відповідає за поведінку вболівальників у будь-якому випадку. Українською мовою цей термін звучить як «відповідальність без вини», тобто клуб може не мати ніякого прямого відношення до дії вболівальників, але принципове правило це те, що він несе за них відповідальність у будь-якому випадку», - розповів футбольний юрист
.
»
Київське «Динамо» вже біля двох років клопоче перед футбольними органами про зміни в регламент, зміни в дисциплінарні правила Федерації футболу України, щодо того, що грошовий штраф за дії гостьових вболівальників не має оплачуватися повністю клубом-гостем. Це абсолютно не логічне рішення. Можу пояснити. Як мінімум половина того штрафу має сплачуватися командою, яка приймає», - повідомив віце-президент з питань безпеки «Динамо»
Андрій Мадзяновський.