Загальні командні показники техніко-тактичних дій
За весь матч у футболістів Динамо виявилося всього 655 техніко-тактичних дій. Не в них щастя, але без відповідного набору ТТД команда перетворюється на збіговисько погано організованих виконавців. Або, якщо хочете, односторонньо організованих виконавців. Адже можна стати на своїй половині поля, закрити всі зони і не дозволити суперникові нічого створити. У першому таймі так, взагалі-то, і було - гравці Янг Бойз гольових моментів майже не мали. Але після перерви кияни стояли якось неправильно. Ключовими в поєдинку, до речі, стали виграні єдиноборства. Якщо в Києві в цьому компоненті динамівці перевершили противника, то в Берні поступилися. У тому числі і на другому поверсі.
Статистика передач
Гри в пас у Динамо цього разу не було - практично кожна третя передача приводила до втрати м'яча. У гострих рішеннях швейцарці перевершили нас більш ніж в два рази, а на флангах був справжній протяг. Кількість довгих передач просто зашкалювала. При цьому найбільше пасів у цій грі отримав Дьємерсі Мбокані - на двох наших центральних півзахисників партнери грали рідше, ніж на нього одного. Не хочу ставити під сумнів аналітичний розбір авторитетної компанії InStat, але дивним здається той факт, що Володимир Шепелєв і Сергій Сидорчук не віддали в цьому матчі жодної точної передачі один одному. Жодної! Про який футбол в такому випадку можна говорити?
Атакувальні показники
За ударами взагалі - сором і ганьба. Навіть говорити нема про що. У київському поєдинку у динамівців було в півтора рази більше обводок, але це ще півбіди. Подивіться на швидкі атаки, які, на мій погляд, чітко характеризують тактичний провал Динамо. Жодна з них в Берні не завершилася ударом по воротах. Натомість господарі, які грали першим номером, нас в цьому повністю перевершили. Організація гри команди Олександра Хацкевича на цей раз виявилася на дуже низькому рівні. Таке враження, що люди вперше вийшли на поле один із одним, хоча в Києві були компактність і стрункість ігрових побудов. Втім, судіть самі...
Усереднені позиції футболістів Динамо в двох матчах із Янг Бойз
Зліва - матч у Києві, праворуч - матч у Берні
Оборонні показники
В обороні теж особливо похвалитися нічим. Насамперед хотілося б звернути вашу увагу на якість відборів м'яча. У швейцарців вона вища. Та й кількість цих дій у виконанні гравців Динамо як мінімум дивує. У Києві вони частіше працювали з м'ячем, але зробили більше відборів, ніж у Берні. У Швейцарії динамівці, здається, просто імітували цей важливий прийом. Або не встигали. Тут вже тренери розберуться. Програли ми і на підборах - в 1,3 рази. Навіть якщо вигравали боротьбу, майже всі м'ячі відскакували до суперника. Значить, неправильно обирали позицію.
Стандартні положення
Стандарти визначили долю матчу. Ще в першій грі швейцарці показали, що домашні заготовки у них небезпечні, але біло-сині на це, мабуть, ніяк не відреагували. У матчі-відповіді дві третини стандартних положень Янг Бойз завершувалися ударами по воротах. 10 ударів - це катастрофа! Плюс аути, які іноді носили ісландський характер... В атаці стандарти у Динамо теж не пішли. Жодного кутового не було. У цьому сезоні кияни, до речі, після кутових і штрафних ще не забивали.
Індивідуальні показники футболістів Динамо
Гра в обороні
Гра в пас
Гра в атаці
Коментувати індивідуальні дії гравців взагалі немає ніякого сенсу. Тихий жах! Тільки Євген Хачеріді провів матч на високому рівні, але у нього давно кульгає початок атак. Головним плеймейкером Динамо в цьому поєдинку був голкіпер Максим Коваль, який виконав більше передач, ніж кожен із наших півзахисників. І до цього додати, на жаль, нічого...
Євген ГРЕСЬ