Про молодь «Динамо»
«Не тільки Назарій Русин. Велика кількість молодих хлопців, які зараз стрімко увірвались до основного складу. Русин – один із тих, хто просто туди увірвався, бо вийшов на заміну в Лізі Європи і одразу забив. Потім в Кубку забив. Я його на це налаштовував. Він часто в мене запитував, коли йому дадуть шанс. Я йому казав, щоб він працював, терпів. Він повинен був бути лідером U-21, бомбардиром, аби звернули увагу. Зараз він бомбардир і знаходиться в трійці голеадорів чемпіонату U-21, тому звернули на нього увагу. Я йому також казав, що він має прийти не майкою, а конкурентно спроможним футболістом і показати, що здатен на рівних конкурувати із основними гравцями.
Коли я прийшов у U-21, я відразу для себе відзначив його набір якостей і все те, що може допомогти йому вирости в хорошого гравця в майбутньому. Адже сьогоднішній нападник – це вже не стовп. Раніше було дуже багато стовпів, зараз форвард – це різноплановий гравець, який повинен себе однаково почувати і в позиційній атаці і при контргрі. Бо я був хорошим тільки в контратаці, тому зараз повинен бути симбіоз, який в різній фазі грі має знати, що робити на полі. Якщо раніше Русин – гравець, що дуже багато роботи виконував, але незрозуміло, то зараз це футболіст, який як гарний камінь отримує огранювання.
Смирний. Не можна казати наскільки він готовий. Я з ним провів багато бесід, бо після двох-трьох матчів у нього була слабка результативність. Я його налаштовував на те, що якщо він гравець атаки, він повинен забивати. Як наслідок, Смирний забив 10 голів і звернув на себе увагу тренерів першої команди. Мені відомо, що Хацкевич проводить з ним дуже багато бесід в плані його гри вперед, гостроти, розрізних передач, тому це хороший універсальний боєць».
Про міфи щодо динамівської академії
«Ви знаєте, я чув часто цю байку, як тільки став тренером в академії. Цю гидоту намагаються підкинути не дуже хороші люди. Я не буду казати за всіх. Ми знаємо випадки, коли у нашій академії люди били себе в груди і казали “Я - Динамівець”, а потім опинялись на роботі в іншій команді. Тому коли кажуть, що люди, які пограли на високому рівні, опускаються до такого, про що пишуть – це просто неможливо зрозуміти. Мене навчати грати в футбол і любити цю гру не за гроші. Тому я керуюсь тими ж принципами, що і мої вчителі. А робиться все це тому, що зараз всюди комерція. Зараз в Києві засилля інших дитячих спортивних клубів. Де, до речі, беруть плату за навчання. В «Динамо» все безкоштовно. Тому це хтось намагається таке клеймо створити. В «Динамо» в якихось моментах жорстко: це і відбір, і жодних дивідендів ні для кого немає. Але цей міф, коли говорять, що якісь батьки мають кращі фінансові можливості – це не має значення. Я бачив дітей із різних соціальних статусів і вони в цьому віці такого не розуміють, ними керує тільки любов до футболу. Ми маємо давати шанс дітям різних соцстатусів».