Моурінью - про перемогу над «Ліверпулем»

Світовий футбол 10 Березня, 22:49
Головний тренер «Манчестер Юнайтед» вважає, що його колектив заслужив перемогу у матчі 30-го туру чемпіонату Англії проти «Ліверпуля» (2:1).

«Можна розділити тайми: перший - за «МЮ», другий - за «Ліверпулем». Але наш тайм був з голами і небезпечними моментами.

Після перерви, по-моєму, - у людей в студії може бути інша думка - «Ліверпуль» контролював гру з м'ячем, а «МЮ» - без м'яча.

Ми весь час контролювали ситуацію, навіть на стандартах, кутових, в небезпечних моментах. Так що ми заслужили перемогу.

Коли граєш проти «Ліверпуля» і дієш погано, маючи м'яч, у тебе можуть бути проблеми. У другому таймі у нас не було таких намірів (грати без м'яча), не можу сказати, що такий був план. «Ліверпуль» притиснув нас до воріт, але ми все контролювали. Ми провели досконалий матч, видавши два різних тайми. Мені все одно, якщо люди думають, що ми не заслужили перемогу. Я трохи втомився. У нас матч у вівторок, і мені все одно, що говорять люди. Мої хлопці щасливі, і я теж», - сказав Моурінью.