«Барселона» та «Реал» Мадрид зіграли в бойову нічию

Світовий футбол 7 Травня, 00:14
Центральний матч європейського вік-енду завершився яскравою нічиєю.

Матч почався за певної переваги Барселони, що вилилося у швидкий гол: вже на 10-й хвилині Серхі Роберто точно навісив з флангу, а Суарес ударом з лету влучив у дальній кут воріт Наваса – 1:0. Однак, вже через чотири хвилини мадридський Реал відновив рівність у рахунку. Роналду разом з Кроосом, Марсело та Бензема розкатали захист Барси у її ж штрафному, після чого Кріштіану забив у пусті ворота – 1:1!

Загалом же перший тайм пройшов за переваги Реала. Лише один Кріштіану наніс 8 ударів по воротам, і всі вони були гострими. Тим не менш, тайм запам'ятався не стільки грою Реала, скільки буйством футболістів наприкінці першого тайму – Рамос грав ліктем проти Суареса, Мессі ціленапрямлено влетів у ногу Рамоса, а Бейл – у ногу Умтіті. Завершилося це все вилученням Серхі Роберто за тичок у Марсело, а Рамос та Мессі отримали по жовтій.

У другому таймі Кріштіану Роналду замінили на Асенсіо, але заграла краще Барселона. На 52-й хвилині Мессі класним ударом з лівої вивів Барсу вперед (хоча перед цим був очевидний фол Суареса), але через 20 хвилин Бейл красивим ударом в дотик після пасу Асенсіо встановив остаточний рахунок – 2:2

Реал після нічиї у Ель-Класіко набрав 72 очка, відстаючи від Атлетіко, який йде на другій позиції, на три очки. Барселона ж стала чемпіоном ще у матчі проти Депортіво.