Сьогодні, 13 травня, минає 16 років з дня смерті видатного українського футболіста та тренера Валерія Васильовича Лобановського.

13 травня 2002 року пішов з життя легендарний Валерій Лобановський. Сьогодні на Байковому кладовищі зібрались близькі та друзі видатного тренера, щоб вшанувати його пам'ять, інформує

офіційний сайт Динамо

.

Сьогодні всі бажаючі вшанували пам'ять Метра біля пам'ятника Валерію Лобановському, який встановлений біля входу на стадіон Динамо, також там відбувся мітинг, присвячений пам'яті великого тренера.

Серед присутніх були віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, президент Динамо Ігор Суркіс, рідні та близькі Лобановського та екс-гравці Динамо.

Присутні вшанували пам'ять тренера хвилиною мовчання, прозвучали музичні композиції, присвячені великому Метру.

До слова, як зазначив легендарний екс-футболіст Динамо Володимир Мунтян, жоден з представників ФФУ не прийшов вшанувати пам'ять тренера.

Нагадаємо, на чолі Динамо Лобановський став 8-разовим чемпіоном СРСР, 6 разів здобував Кубок СРСР, 5 разів перемагав у чемпіонаті України, 3 рази здобував Кубок України, двічі вигравав Кубок володарів кубків та один раз Суперкубок Європи, а також виводив команду в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.