Більш того, він публічно почав навіть суддівство розбирати, розповідати, що там треба було ставити пенальті. Цікаво, а яке він має право влазити в публічне обговорення суддівських нюансів?
«Два футболісти штовхали гравця ФК «Шахтар» Андрея Тотовицького, коли той лежав на газоні наприкінці матчу. Між іншим, зважаючи на те, що гра не була зупинена (м'яч знаходився в руках голкіпера «Динамо») такі дії футболістів вимагали не лише покарання самих гравців, але і призначення 11-метрового удару. Саме після цього моменту і відбулася конфліктна ситуація на полі. Вона завершилася масовою штовханиною, в якій активну участь взяли гравець «Динамо» Бурда та футболіст «Шахтаря» Ісмаїлі. До речі, саме Бурда перший штовхнув Ісмаїлі. І, врешті-решт, це призвело до вилучення і Бурди, і Ісмаїлі».
Андрій Шахов: «ФФУ б'є рекорди власної некомпетентності: збірну U-19 «забули» у Фінляндії»
Всього лише тиждень від народження нашого сезону, а за цей час...
1. Федерація футболу «забула» забрати нашу юнацьку збірну Фінляндії. Ще в четвер наші програли півфінал португальцям, але додому повертаються тільки у понеділок. Деякі, правда, виїхали самостійно... Ви можете собі уявити, невдоволення наших клубів, чиї гравці «зависли» у Фінляндії на чотири дні, хоча у нас вже почався сезон, і команди проводять перші матчі чемпіонату. Припущу, що таку забудькуватість, як завжди, зведуть на благо, мовляв, гравцям дали можливість живцем подивитися фінальним матч, а раптом з Португалією або Італією їм доведеться зіткнутися на молодіжному ЧС в наступному році. Але на мій суб'єктивний погляд гравцеві важливіше не відвідування фіналу (для цього є тренери), а ігрова практика і можливість зіграти проти дорослих мужиків.
2. Українські юнаки взагалі створили неможливе, дійшовши в таких умовах до півфіналу чемпіонату Європи серед 19-річних. Франція зібралася 15 червня, Англія – 21-го, Туреччина – 27, а Україна – 5 липня, тобто менш ніж за два тижні до старту! Плюс подейкують про те, що в самій Фінляндії хлопці були позбавлені нормальних умов для відновлення після матчів, що при ігровому графіку «через два дні на третій» взагалі неприпустимо. Так що не завдяки, а всупереч роботі ФФУ команда пробилася в півфінал і на чемпіонат світу! Завдяки тренерам, футболістам, але ніяк не футбольним чиновникам.
3. «Динамо» заслужено виграло у «Шахтаря» Суперкубок України. При цьому переможені відразу всю провину звалили на суддю. Чиновники і підтримали, і, кажуть, що суддя матчу Труханов дискваліфікований на чотири матчі. Це щоб неповадно було спірні рішення приймати не на користь «Шахтаря» і вже тим більше, неприпустимо помилятися не в оранжево-чорну сторону. Як не згадати, що будь-які помилки на користь «Шахтаря» Колліна і Луччі виправдовували.
4. Мені дуже цікаво як покарають суддю, який допустив у матчі першого туру «Десна» - «Шахтар» гольову помилку при рахунку 0:0. Зрозуміло, «помилився» він на користь «Шахтаря».
5. Захисник «Шахтаря» Ісмаїлі не отримав «від трьох матчів дискваліфікації», як прописано в регламенті, за пряму червону картку, а тільки два. Скринька відкривається дуже просто. Сіль в тому, що третьою в черзі стоїть як раз гра проти «Динамо», і «Шахтар» має провести її в найсильнішому складі. А на регламент у такому разі начхати.
Я не додумую, про це сам глава КДК Шумілов прямо сказав: «При розгляді справи Ісмаїлі до уваги взято наступне. По-перше, раніше подібних грубих порушень у цього гравця не було. По-друге, протистояння «Динамо» та «Шахтаря» є найбільш популярними серед вболівальників поєдинками і окрасою нашого чемпіонату. Тому серед іншого важливо, щоб команди провели ці матчі в найсильніших складах».
Отже, п'ять пунктів тільки за тиждень. ФФУ б'є самі немислимі рекорди власної некомпетентності. І це, боюся, не межа. Невже девіз цієї структури «Ні дня без дурості!»?