Україна - Чехія: оцінки від WhoScored

Збірна України 17 Жовтня, 07:18
До вашої уваги оцінки гравців у матчі Ліги націй між збірними України та Чехії (1:0) від авторитетного порталу WhoScored.

Збірна України відіграла максимально злагоджено і дисципліновано, ніхто з команди не випадав, що в кінцевому підсумку і вилилося в оцінки від експертів.

Кращим гравцем матчу став Андрій Пятов, який останнім часом почав привозити голи за клуб, але ось в збірній він надійний. Ось і в матчі з чехами Андрій тільки в першому таймі зробив кілька крутих сейвів, які дозволили команді піти на перерву переможцями. В цілому Пятов відіграв рівний матч, здорово працював на виходах і половина заслуги цієї перемоги саме воротаря. Серед польових гравців відзначаємо Малыновського, який і гол забив, і загострював атаки часто і був найбільш активним в центрі поля. Він отримав 7.6.

Нижче сімки отримав тільки Ярмоленко, який провів слабенький матч, але він був після травми, так що можна зробити поблажку.

У чехів 7 балів отримав центральний півзахисник Павелка, інші гравці отримали трохи більше 6.