А в турнірах все по-іншому, бо можна отримати щось більше, ніж перемогу в матчі. Щось, що збільшує прагнення виграти, й це не лише більші призові. Така природа людей.
Тому творці нового змагання від УЄФА у виграші, бо вже в першому розіграші мають чим козирнути перед скептиками.
Футбольні карлики рубаються між собою, творячи нереальні раніше історії успіху (гляньте на Грузію, не забувайте Ґібралтар!). Середняки залюбки освоюють простір за межами малоперспективних ігор проти грандів у відборах та ростуть (мені до вподоби приклад Фінляндії).
Та ж збірна України змогла виграти свою групу. Лише вдруге в історії.
Це як децентралізація. Хто швидше вловив переваги нових умов, той зараз попереду й милує око. А хто до реформи звинувачував усіх навколо, окрім себе, продовжує дивитись в телевізор й ненавидіти світ.
Але в УЄФА отримали від Ліги націй ще більше. В одній із груп ріст інтриги сягнув апогею. А смаку додає те, що в ній зійшлися й без того одні з найгучніших команд 2018 року: провальна літом Іспанія, несподіваний півфіналіст ЧС Англія та сенсаційний фіналіст мундіалю Хорватія.
Ці троє замутили такий блокбастер, що в голлівудських сценаристів почалась депресія.
Епізод 1. Дебютний матч групи. Історія починається з вольової перемоги Іспанії. В Лондоні піренейці ще до перерви обіграють Англію, а Луіс Енріке тріумфально починає кар’єру в збірній. Тоді як Ґарет Саутґейт, змінивши ігрову схему з 3-5-2 на 4-3-3, одразу ж зазнає невдачі.
“Картаті” повертають себе в гру та інтригу в групу. Тобто, перед останнім туром усі троє мають шанс фінішувати першими.
Покажуть сьогодні о 16:00 за Києвом.
Нарешті в цій групі все стане зрозуміло.