Зустріч відбудеться в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок — о 15:30.
Пряма трансляція «Динамо» — «Полісся» проходитиме на телеканалі «2+2», а також на платформі UPL.TV (зокрема, дивитися «Динамо» — «Полісся» можна буде на платформах стримінгового телебачення «MEGOGO» та «Київстар ТБ»).
У минулому сезоні УПЛ матчі між «Динамо» та «Поліссям» проходили по-різному. У першому колі кияни здобули домашню перемогу з рахунком 2:1 (у «Динамо» голи забивали Владислав Ванат та Андрій Ярмоленко з пенальті, у складі «Полісся» відзначився Олексій Гуцуляк), а поєдинок другого кола завершився внічию, 0:0.
У минулому турі поточного чемпіонату України «Динамо» розгромило в гостях «Епіцентр» — 4:1, а «Полісся» програло вдома черкаському ЛНЗ — 0:2. Ну а на цьому тижні суперники по сьогоднішньому матчу проводили свої єврокубкові поєдинки: «Динамо» — «Маккабі» — 1:0, «Фіорентина» — «Полісся» — 3:2.
Головним арбітром матчу «Динамо» — «Полісся» буде Віталій Романов з Дніпра. Також на грі буде залучена система відеодопомоги арбітрам VAR під керівництвом Дениса Шурмана з Київської області.






