Екс-гравець збірної України: «Маккабі» переважає «Динамо» в техніці, але кияни візьмуть своє завдяки швидкості»

Динамо Київ 21 Серпня, 17:12 169
Екс-гравець збірної України: «Маккабі» переважає «Динамо» в техніці, але кияни візьмуть своє завдяки швидкості» | 19-27
Колишній гравець збірної України Сергій Задорожний поділився прогнозом на сьогоднішній матч «Динамо» та «Маккабі» Тель-Авів у Лізі Європи.

«Будуть виясняти стосунки гранди українського та ізраїльського футболу, для яких навіть друге місце в чемпіонаті своїх країн вважається провалом. Ось чому можна передбачити безкомпромісну боротьбу.

До сьогоднішнього протистояння команди підійшли приблизно в однаковому тонусі. І хоча чемпіонат Ізраїлю розпочнеться лише наприкінці цього тижня, проте тель-авівці завдяки участі в розіграші Кубка Тото зуміють нівелювати перевагу киян в ігровій практиці.

Мабуть, в технічній підготовці більш вправними будуть ізраїльтяни, зате динамівці завдяки вищій швидкості, що позначиться на відборі, підбираннях, правильно обраній тактиці зможуть вирівняти ситуацію на полі.

Сьогодні в Сербії буде результативна нічия – 1:1 й хто сильніший в цій парі, визначиться через тиждень в польському Любліні. Багато буде залежати від того хто з опонентів в матчі-відповіді уникне кадрових втрат», - переконаний Задорожний.



Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK