Без Яремчука та Соболя: до чвертьфіналу Кубка Бельгії пробилися два українці

Світовий футбол 22 Грудня, 10:57 486
Без Яремчука та Соболя: до чвертьфіналу Кубка Бельгії пробилися два українці | 19-27
У середу, 21 грудня, відбулися останні три матчі стадії 1/8 фіналу Кубка Бельгії.

Зюлте-Варегем обіграв на виїзді Дейнзе з рахунком 2:1. Правий захисник гостей Олександр Драмбаєв вийшов у стартовому складі, але вже у перерві його замінили. Його команда поступалася 0:1, але подібно до збірної Франції у фіналі ЧС-2022 забила два м'ячі протягом декількох хвилин – на 86-й та 88-й. Завдяки такому повороту подій Зюлте-Варегем вийшов до чвертьфіналу Кубка.

Раніше до наступної стадії турніру пробилася і команда Олексія Сича Кортрейк. Червоно-білі здолали Льовен із рахунком 3:1 на виїзді. Сич вийшов у цьому матчі на заміну на 88-й хвилині.

А ось Брюгге Романа Яремчука та Едуарда Соболя сенсаційно поступився вдома Сент-Трюйдену з рахунком 1:4. Таким чином, до чвертьфіналу Кубка Бельгії пробилися лише два українці.