Як у «Ференцвароша» Реброва вкрали шедевральний гол, а в Харатіна – красивий гольовий пас

Динамо Київ 17 Березня, 10:16 1315
Як у «Ференцвароша» Реброва вкрали шедевральний гол, а в Харатіна – красивий гольовий пас
«Ференцварош» переміг «Халадаш» Голодюка і Габовди, але міг забити значно раніше. Ігор Харатін віддав гольовий пас на Давіде Ландзафаме, проте судді придумали офсайд.

Ференцварош дотиснув останню команду чемпіонату Угорщини, зберігши лідерський відрив у 8 очок. У заявку Халадаша не потрапили українські легіонери: Юрій Габовда пропускав гру через перебір карток, а Олег Голодюк зазнав травми. А ось команда Сергія Реброва не могла розраховувати на Івана Петряка. Утім зовсім без українців на полі дуель не обійшлася.

Екс-півзахисник Зорі Харатін навіть віддав елегантний гольовий пас, але взяття воріт скасували судді, які угледіли офсайд. Ех, а бути б другому асисту вихованця Динамо в чемпіонаті Угорщини (5-му в сезоні) у 2019-му році, якби не помилкове рішення лайнсмена!


Відзначимо, що у Халадаша вилучили 42-річного воротаря. Легенда збірної Угорщини Габор Кірай занадто експресивно сперечався з суддями після переможного гола Ференцвароша, який також викликав чималу дискусію і претензії до суддівства.