В'ячеслав Шевчук: «Шахтар» має вищий рівень, ніж «Динамо»

Динамо Київ 4 Квітня, 19:31 901
В'ячеслав Шевчук: «Шахтар» має вищий рівень, ніж «Динамо»
Головний тренер «Олімпіка» В'ячеслав Шевчук поділився очікуваннями від матчу 1/4 фіналу Кубка України «Шахтар» – «Динамо».
«Чи можна вважати матч Шахтар – Динамо достроковим фіналом? Я думаю, так, адже це класика українського футболу. Це два гранди нашої країни. Тому всі вболівальники в Україні чекають з нетерпінням це протистояння. Я думаю матч збере велику кількість глядачів на трибунах і біля екранів телевізорів. А переможе та команда, яка підійде до цього поєдинку в кращому стані.

У Харкові багато уболівальників, як Шахтаря, так і Динамо. Думаю, також приїдуть вболівальники з усієї України. Це кубковий матч, який складається з однієї гри, її потрібно вигравати, щоб продовжити боротьбу за завоювання трофея. Тому матч повинен бути максимально цікавим.

Зараз Шахтар в кращому становищі, в чемпіонаті у них великий відрив від конкурентів. Тому для Динамо виграти кубок України, обіграти Шахтар – це один з шансів, щоб врятувати сезон. У будь-якому випадку зараз після тривалої паузи, важливо хто в якому стані повернувся після матчів за збірну. Хто буде краще підготовлений до матчу, той напевно і виграє цей поєдинок.

Останнім часом нам довелося зіграти з обома командами. Офіційний матч з Динамо і товариський з Шахтарем. І я порівняв, навіть за умови того, що один матч був офіційним, а другий товариським, у Шахтаря на даний момент вище рівень, ніж у Динамо в плані класу і організації гри. Тому, я думаю, що все-таки Шахтар повинен перемогти», – розповів Шевчук в інтерв'ю Footboom.