Маліновський зіграв шалений матч за «Аталанту»: італійські ЗМІ співають оди – українець заганяв Рібері та перевершив усіх

Світовий футбол 23 Вересня, 21:28 1598
Маліновський зіграв шалений матч за «Аталанту»: італійські ЗМІ співають оди – українець заганяв Рібері та перевершив усіх
Руслан Маліновський зробив це вдруге за тиждень. За матч «Аталанта» – «Фіорентина» гравець збірної України отримав високі оцінки статистичних порталів та італійських ЗМІ.

Маліновський став найгострішим гравцем команди Гасперіні в запеклому двобої проти Рібері, К'єзи і компанії, пишекілька хвилин літнього матчу проти Норвіча, щоб зрозуміти: ні, він – не один із багатьох. Коли ви виходите на поле через тиждень після приїзду і прекрасно гармоніюєте з партнерами, яких ніколи не бачили, не можете бути одним із багатьох.

Гасперіні довіряється йому, бо він може грати будь-яку роль в центрі поля. Починає плеймейкером, але ідея полягає в тому, щоб зіграти і ближче до своїх воріт, коли набуде більшої впевненості в італійському футболі. Це сучасний гравець, який поєднує в собі відмінні технічні навички з вражаючою фізикою і ніколи не здається. Він поки чекає відповідного моменту, щоб підірвати фанатів своїми голами та асистами, але не варто поспішати – все йде за чітким планом зростання».

Франческо Фонтана з Gazzetta dello Sport бачить прогрес Руслана: «Прекрасні відповіді від Маліновського. Сьогодні його просувають у ролі атакувального півзахисника, де може швидше пристосуватися, але він також здатен зіграти далі в центрі поля. У своєму дебюті в основі він блискуче впорався. Синьйор з відмінною лівою ногою, схоже, вже вільно розмовляє мовою Аталанти. Позаду, однак іноді сіпається, і тут уже доведеться попрацювати тренеру».

Тарас Котів