«Динамо» могло навіть програти»: чому виїзд до Лугано важко коментувати – нульова гра і повне неподобство

Динамо Київ 4 Жовтня, 22:19 834
«Динамо» могло навіть програти»: чому виїзд до Лугано важко коментувати – нульова гра і повне неподобство Фото: fcdynamo.kiev.ua
«Футбол 24» обговорює із Андрієм Полуніним, екс-хавбеком збірної України, гру «Динамо» у 2-му турі Ліги Європи.

– Лугано: 7 матчів – без перемог, передостаннє місце у чемпіонаті, чужий стадіон, майже повна відсутність підтримки. Сказати, що прихильники Динамо розчаровані нічиєю із цією швейцарською командою, – не сказати нічого…

– Нульовий рахунок і нульова гра. Нічия – нічиєю, більше непокоїть те, що у Динамо немає гри. Повне неподобство в організації атаки. Я не розумію, як футболісти, які настільки переважають суперника у класі, могли так зіграти… Беззубий напад – що Родрігес, що Бєсєдін. На тренерський штаб очікує ще дуже багато роботи.

Важко коментувати вчорашній матч… Олександрія, граючи проти суперника, значно сильнішого, ніж Лугано, продемонструвала куди цікавіший футбол. Давненько український клуб не перетинався із настільки слабким опонентом. І при цьому Динамо могло навіть програти…

– Заміни від Михайличенка. Те, що Гармаш і особливо Де Пена вийшли лише на кілька останніх хвилин – тренерський прорахунок?

– Можемо говорити не тільки про це. Для мене загадка, чому виходить Циганков, а тренерський штаб не хоче бодай спробувати Цітаішвілі. Навіть шансу йому не дають. Або, наприклад, чим гірший той же Андрієвський? Одні футболісти грають при обох тренерських штабах, а інші не отримують ігрової практики взагалі.

– Георгій Бущан – єдиний позитив у складі Динамо?

– Безперечно. У кількох моментах Бущан дуже пристойно врятував Динамо. Він гідно замінив Бойка. Я розумію, як це – дізнатися, що ти виходиш у старті, за п’ять хвилин до початку матчу. Але Георгій виявився справжнім професіоналом.

– А хто розчарував найбільше?

– Мене розчарувала середня лінія – повністю! І нападники, яких оборонці далеко не найсильнішого клубу надійно закрили. Що Жерсон, що Бєсєдін не могли ані за м'яч зачепитися, ані підіграти партнерам (за винятком одного-двох моментів).