Андронов: Чому тренери Динамо залишали Жерсона Родрігеса у першій команді, якщо він приходив п'яним на тренування?
Динамо Київ 1068 20 Грудня, 17:36

Російський коментатор Олексій Андронов прокоментував скандальну ситуацію навколо форварда "Динамо" Жерсона Родрігеса.

«Якщо виникають такі проблеми і людина приходить на тренування під «градусом», то про це треба говорити в той же день, а не тоді, коли закінчився сезон. Відповідно, в той же день штрафувати, переводити в дубль. А інакше якось не віриться, що все було саме так.

Ось я ставлю себе на місце тренера. Родрігес приходить п'яний на тренування. Мені що, до грудня чекати, щоб перевести його в дубль? Виходить, треба ставити питання тренеру, який після цього залишає гравця в основному складі . Це взагалі тоді нонсенс. Я не можу собі уявити, щоб до Валерія Газзаєва людина прийшла п'яною і після цього залишилась в «основі».

З іншого боку, цілком зрозуміло, що ті тренери, які зараз працюють в Динамо, просто не знають, як використовувати Родрігеса. Адже після цього він приїжджає в збірну, причому досить слабку, і забиває гол. Ще й забиває сербам. Я не готовий зараз захищати Родрігеса, може, він і приїжджав з «вихлопом».Але знову ж таки, повторюся – чому всі необхідні заходи не були вжиті в той же день, чому ми все дізнаємося після закінчення останнього матчу сезону, коли команда вже у відпустці?

Нічого не чув, щоб подібні проблеми були у Родрігеса в інших клубах. Тим більше, що ми ретельно моніторили дане питання, і нічого ніде не спливало – ні в Японії, ні в Молдові», – зазначив Андронов.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100