Артем Кравець відзначився третім забитим м'ячем в останніх чотирьох матчах

Світовий футбол 22 Грудня, 18:08 1056
Артем Кравець відзначився третім забитим м'ячем в останніх чотирьох матчах | 19-27
​ Гол Артема Кравця став єдиною світлою плямою для "Кайсеріспора" в його домашньому поєдинку першості Туреччини проти "Башакшехіра".

Український нападник Артем Кравець забив свій третій матч в останніх чотирьох матчах за «Кайсеріспор». Цього разу в домашньому поєдинку 16-го туру чемпіонату Туреччини проти «Башакшехіра».

На 38-й хвилині форвард отримав чудову передачу від Хасана Ачара і головою відправив м'яч у сітку воріт суперника.

На жаль, для «Кайсеріспора» цей м'яч став єдиною втіхою в цьому матчі. На той час господарі вже програвали 0:2, примудрившись забити два автоголи. У другій половині гри «Башакшехір» відзначився ще двічі і переміг 4:1.

Після цієї поразки «Кайсеріспор» з 10 очками знаходиться на останньому місці в турецькій Суперлізі.

«Лечче» Євгенія Шахова зазнав домашньої поразки в чемпіонаті Італії

Український півзахисник Євген Шахов вийшов на поле відразу після перерви в поєдинку 17-го туру чемпіонату Італії «Лечче» - «Болонья». Господарі програвали 0:1 і за допомогою українця їм вдалося лише утримати статус-кво. Підопічні Фабіо Ліверані пропустили ще два м'ячі, забивши два голи у відповідь. Шахов результативними діями не відзначився.

В результаті господарі зазнали поразки з рахунком 2:3. З 15 очками «Лечче» знаходиться на 18 місці в Серії А, тобто в зоні вильоту.