Українська битва "Гента" і "Брюгге": Соболь з асистом, Яремчук — лідер атак

Світовий футбол 22 Грудня, 18:52 1179
Українська битва Гента і Брюгге: Соболь з асистом, Яремчук — лідер атак  | 19-27
​Центральний поєдинок 20-го туру бельгійської Ліги Жупіле був протистоянням команд українців. Гент Платуна, Яремчука та Безуса приймав Брюгге Соболя.

У старті з’явилися лише двоє гравців збірної України: Яремчук та Пластун. Безус і Соболь залишилися у запасі.

Перший тайм по грі був за Гентом. Дуже непогано в атаці діяв Роман Яремчук. Українець двічі небезпечно пробивав із середньої відстані, а також міг відзначитися красивим асистом п’ятою.

Гент грав у цікавий футбол зі швидким переходом з оборони в атаку. Гравці Брюгге часто не встигали за своїми опонентами. Багато боротьби попереду виграв Яремчук, а в обороні надійно діяв Пластун. Цікаво, що форвард часто опинявся не лише на вістрі атаки, але й шукав вільні зони на обох флангах.

На другий тайм поєдинку головний тренер Брюгге випустив Соболя.

Яремчук міг вивести Гент вперед, але після його удару з меж штрафного майданчика м’яч пройшов у сантиметрах від стійки воріт. У наступній атаці результативною дією відзначився Едуард. Гравці Брюгге розіграли кутовий на лівому фланзі, Соболь подав у штрафний майданчик, а екснападник Зорі Бонавентуре головою пробив у правий від голкіпера кут — 0:1.

Гент всіляко намагався відігратися. Господарі підвищили темп, почали діяти різноманітніше і на 73-й хвилині це дало результат. Яремчук класно прийняв м’яч перед штрафним майданчиком Брюгге, елегантно віддав на Девіда, а той ще далі продовжив на Оджиджи-Офое. Капітан Гента впевнено розібрався із Міньйоле — 1:1.

Господарі активно атакували. З дальньої відстані у поперечку пробив Кумс. Гості теж не збиралися відсиджуватися в обороні. Бонавентуре міг робити дубль, Діатта став би героєм матчу, але проти цього був голкіпер Гента, який відбив два удари суперника.

На останніх хвилинах поєдинку вийшов Безус, але не встиг нічим запам’ятатися. Нічия 1:1 на користь лідерові чемпіонату — Брюгге. Гент поки що продовжує утримувати третю сходинку в турнірній таблиці бельгійської Ліги.