​Віктор Вацко: «Ні телепула, ні спонсорів, нічого для допомоги клубам в зароблянні грошей. Чим Грімм займався два роки?»
Футбол України 4608 29 Грудня, 13:05

Український коментатор і журналіст Віктор Вацко поділився думкою про роботу Томаса Грімма на посаді президента УПЛ.

«Томас Грімм два роки був президентом УПЛ. Він багато обіцяв, прийшовши. Але абсолютно нічого не зробив з обіцяного. Так, ти не можеш привести людей до консенсусу. Ти приїхав з іншої країни, що будеш розповідати власникам клубів?

Ти задекларував створення єдиного телепула, але не розрахував свої сили. Не домовились. Це очікувано. Ти не можеш стукнути кулаком і сказати: «Одна з умов участі в УПЛ – передача телеправ. Хто не передав – буде відсторонений від участі». Це теж читалося. Але якоїсь альтернативи, плану Б, щоб увійти в переговорний процес ти так і не створив. Ні телепула, ні спонсорів, нічого для допомоги клубам в зароблянні грошей. Чим ти займався два роки?

Дійшло до того, що вболівальники не лише не знають, де подивитися український футбол «УНІАН», «2+2», «Футболи», раніше «ZIK». Зараз неможливо нормально подивитися централізований огляд туру. Це теж прокол УПЛ. Згадую, коли власники клубів створювали організацію під назвою УПЛ, йшлося про власний телеканал.

Зараз в УПЛ ніхто не говорить про власний продакшені, який готував хоча б навколофутбольні сюжети. Це ж популяризація ліги, футболу», – сказав Вацко.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100