​Чому Фран Соль став би відмінним трансфером для «Лідса». Думка британського журналіста
Динамо Київ 10713 8 Січня, 09:39

На портал soccersouls.com вийшла стаття про іспанського форварда «Динамо» Франа Соля, в якій журналіст Роган Сенгупта намагається пояснити, чому клубу чемпіоншіпа «Лідс Юнайтед» було б вигідно зараз підписати 27-річного іспанця.

Минулої зими, згадує журналіст, англійці вже цікавилися Солем, але тоді він вирішив продовжити свою кар'єру в Києві. Але незважаючи на те, що іспанець в цьому сезоні не забив жодного м'яча за «Динамо» , він все одно міг би стати відчутним посиленням складу для «Лідса», який веде боротьбу за вихід в АПЛ.

В першу чергу, зазначає журналіст, слід згадати про результативність Франа в чемпіонаті Голландії, де він забив за «Віллем II» 47 голів в 88 матчах. Саме виходячи з цих цифр, «Лідсу» і слід відновити інтерес до форварда, спробувавши підписати вже в цьому місяці.

Клубу потрібен новий форвард, який зміг би стати хорошим дублером для Патріка Бамфорда. А Фран Соль відмінно підійде на цю роль, адже він зарекомендував себе як результативний бомбардир і навіть переїзд в Україну не змінив цього.

Соль, безумовно, отримав би шанс проявити себе в «Лідсі», а той факт, що в його біографії є такі бомбардирські подвиги, означають, що іспанець саме той гравець, який потрібен команді в якості дублера для Бамфорда. Його трансфер дозволить англійцям збільшити глибину і якість складу, а сам Соль може забезпечити підтримку і конкуренцію основному форварду команда в атаці. Такий трансфер може стати фантастичним підписанням для «Лідса», закінчує матеріал журналіст.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100