​«Реал» обіграв «Валенсію» і вийшов у фінал Суперкубка Іспанії

Світовий футбол 8 Січня, 23:02 5420
​«Реал» обіграв «Валенсію» і вийшов у фінал Суперкубка Іспанії | 19-27
У матчі 1/2 фіналу Суперкубка Іспанії «Валенсія» зустрічалася з мадридським «Реалом».

Гра пройшла на стадіоні «Кінг Абдулла Спортс Сіті» в Джидді (Саудівська Аравія) і завершилася перемогою мадридської команди з рахунком 3:1.

На 15-ій хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник «Реала» Тоні Кроос. На 39-ій хвилині хавбек Іско зміцнив перевагу мадридської команди в рахунку. У другому таймі, на 65-ій хвилині півзахисник «Реала» Лука Модрич довів рахунок у матчі до розгромного. У компенсований час матчу хавбек «Валенсії» Даніель Парехо успішно реалізував пенальті.

Таким чином, «Реал» вийшов у фінал Суперкубка Іспанії. У фінальному матчі турніру мадридська команда зіграє з переможцем пари «Барселона» — «Атлетіко».