Олександр Караваєв: «Від другої частини сезону очікую лише перемог у кожному матчі»
Футбол України 911 10 Січня, 15:53

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв під час медогляду в клініці «Борис» розповів про те, як проходила його зимова відпустка, та з якими думками він підходить до другої половини сезону.

- Олександре, вітаємо з першим робочим днем після відпустки! Які враження від медогляду?

- Хочу привітати всіх із новорічними святами та побажати нам якомога більше перемог і трофеїв. Враження від повернення до роботи лише позитивні, тому що давно не бачив партнерів по команді, цікаво розпитати, як у них проходила відпустка, де відзначали свята.

Що стосується медобстеження, то, сподіваюся, все добре, як і кожного року. (Усміхається) Я веду правильний спосіб життя та завжди готовий до медичного огляду.

- Чи вистачило часу, щоб відпочити?

- Думаю, зайві кілька днів нічого б не вирішили. Ми й так довго відпочиваємо. Тому вже від сьогодні готові до роботи, будемо працювати та готуватися до офіційних матчів.

- У вас був активний чи пасивний відпочинок?

- Зазвичай у мене перші два тижні відпустки - більш пасивні, щоб відпочити, розслабитися та відволіктися від усього. В основному, летимо на відпочинок на море. Новорічні свята відзначаємо з сім’єю, після чого вже починаю готуватися до зборів.

- Кабінети яких лікарів неприємно відвідувати під час медогляду?

- Найперший, в якому беруть кров. Нормально до цього ставлюся, просто потрібно здати велику кількість крові, багато аналізів. В іншому - до всього звик, нічого незвичайного.

- Медобстеження в усіх командах проходять однаково?

- У “Динамо” більш поглиблений медичний огляд, більше та довше все перевіряють, ніж у моїй попередній команді - “Зорі”.

- Чи давали вам програму для самостійної підготовки у відпустці?

- Нам давали загальну програму, яка включала роботу в тренажерному залі в підтримуючому режимі, плавання, вправи на прес. Кожен уже індивідуально виконує цю програму, зважаючи на навантаження, якого вимагає його тіло.

- Часто футболісти у відпустці не слідкують за футболом узагалі. Чи дивився ти матчі?

- Так, буквально вчора дивився півфінальний матч Суперкубку Іспанії “Барселона” - “Атлетико”, також слідкував за іграми на Boxing Day в Англії. Лише в першій частині відпустки не переглядав футбол, тому що повністю присвятив себе відпочинку.

- Які очікування від другої частини сезону?

- Потрібно добре підготуватися на зборах. Упевнений, ми виконаємо дуже хорошу роботу. А від другої частини сезону очікую лише перемог у кожному матчі, налаштовуємося лише на це.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100