«Манчестер Сіті» без Зінченка розбомбив «Астон Віллу»

Світовий футбол 12 Січня, 20:26 1209
«Манчестер Сіті» без Зінченка розбомбив «Астон Віллу» | 19-27
Підопічні Пепа Гвардіоли забили 6 голів у 22-му турі АПЛ.

Олександр Зінченко вдруге поспіль не потрапив у старт Манчестер Сіті – на його позиції вийшов Бенжамен Менді. Пеп Гвардіола виставив проти розбалансованої Астон Вілли бойовий склад, хоча й залишив у запасі Рахіма Стерлінга та Бернарду Сілву.

«Містяни» весь матч втоптували суперника в газон. Всі питання були зняті ще в першому таймі. Марез відкрив рахунок на 18-й хвилині: отримав м'яч на правому фланзі, змістився в центр, пошив у дурні Дрінквотера та вразив ближній кут.

Дебют для новачка Астон Вілли видався жахливим – він провалився в моменті з другим голом. Дрінквотер після рейду Агуеро опинився з м'ячем у власному штрафному майданчику, але затягнув з пасом і дозволив Давіду Сілві себе запресингувати. Марез легко оформив дубль.

Далі на авансцену вийшов Кевін де Брюйне зі своїми фірмовими ривками через півфланг. Спершу віддав на Агуеро – той гарматним пострілом з лінії штрафного зразково загнав у дальню «дев'ятку». А наприкінці першого тайму бельгієць вирізав зразковий простріл на Габі Жезуса.

0:4 до перерви. І це ще хороший рахунок для «вілланів» – Куну Агуеро та Давіду Сілві зовсім трішки забракло, щоб забити ще. Астон Вілли просто не було на полі. Гра в одні ворота продовжилася в другому таймі.

На 57-й хвилині Сілва та Агуеро створили п'ятий гол у ворота господарів: перший віддав у розріз, другий розстріляв голкіпера. Аргентинець увійшов в історію АПЛ – він став найкращим іноземним бомбардиром чемпіонату, обійшовши Тьєррі Анрі. В активі Куна 176 результативних ударів в англійській еліті.

Габріель Жезус зі всіх сил намагався оформити дубль, але пробачав бідній Астон Віллі. А от Серхіо Агуеро продовжував феєрити. Наприкінці зустрічі він оформив хет-трик, скориставшись пасом Ріяда Мареза. У компенсований час господарі забили гол престижу з пенальті.

Остаточний рахунок – 1:6 на користь партнерів Зінченка. Розкішний матч у виконанні Ріяда Мареза, Серхіо Агуеро, Кевін де Брюйне та Давіда Сілви. Ефектна перемога Манчестер Сіті. Містяни набрали 47 очок і піднялися на друге місце – до Ліверпуля 14 очок.

«Астон Вілла» - «Манчестер Сіті» 1:6 (0:4)

Голи: 0:1 - 18 Марез, 0:2 - 24 Марез, 0:3 - 28 Агуеро, 0:4 - 45+1 Жезус, 0:5 - 57 Агуеро, 0:6 - 81 Агуеро, 1:6 - 90+1 Ель-Газі