Представники «Динамо» провідали Парамона в лікарні

Джерело фото: fcdynamo.kiev.ua

Динамо Київ 1551 17 Січня, 21:58

Сьогодні, 17 січня, Сергію Анатолійовичу Заборовському (відомому як Суперфан Парамон) виповнюється 65 років.

На жаль, ювілей наш Суперфан проводить на лікарняному ліжку - нещодавно він опинився у тяжкому стані в реанімації внаслідок перенесеного інсульту.

За кілька днів Сергій вийшов із коми та вже може розмовляти. Сьогодні його планують перевести з відділення інтенсивної терапії до стаціонару. Поки лікарі наполягають, щоб він залишався під наглядом фахівців у шпиталі.

Делегація нашого клубу відвідала Парамона у Київській міській клінічній лікарні №4, щоб передати слова підтримки від усієї вболівальницької спільноти, побажати якнайшвидшого одужання та привітати з днем народження. Медичний персонал дозволив короткий візит до палати керівнику громадської організації “Ветерани ФК “Динамо” Київ” Володимиру Мунтяну та представникам Фан-клубу “Динамо”, які передали Сергію Анатолійовичу матеріальну допомогу на лікування від керівництва клубу, а також комплект нової форми “біло-синіх”.

“Від імені всього клубу “Динамо” Київ, усієї нашої динамівської родини, ми хотіли провідати нашого друга, Суперфана Парамона, - сказав видатний динамівець Володимир Мунтян. - Він уже прийшов до тями, трохи може розмовляти, навіть хотів піднятися та пройтися. Рветься додому! І все питає: “Коли ж буде гра?”.

На 65-річчя хочеться побажати Парамону подолати як мінімум 100-річний рубіж! Зараз Михайло Давидович Суркіс, який нещодавно відзначив 100-річний ювілей, дав нам усім приклад. Тепер у кожного динамівця є завдання - прожити не менше ста років!”.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100