Футбол України 19 Січня, 21:22 32170
Лунін знову серед головних героїв драматичного матчу «Ов'єдо» в Іспанії – конфуз і суперсейв українця розсудив VAR | 19-27
Лунін провів дебютний домашній матч за «Ов'єдо» в Сегунді – в гості приїхала «Уеска», що в разі перемоги наздоганяла «Альмерію» і вривалася в зону Прімери.

Іспанія. Сегунда 2019/20. 24-й тур

Ов'єдо – Уеска – 1:1

Голи: Бальде, 90+7 – Вальдеррама, 56

Найкраща оборона проти другої найгіршої. Перед матчем Ов'єдо сенсаційно опустися в зону вильоту через перемогу передостаннього Депортіво над лідером сезону Кадісом. Уеска, яка посідала до звітної ділили 3-є місце із Сарагосою, а в минулому сезоні грала у Прімері, активніше розпочала.Луніну вже на перших хвилинах довелося працювати з рикошетом Аррібаса – того самого співвинуватця помилки в дебютній грі українця. Андрій показав, що вміє прекрасно грати головою.

Ов'єдо відповів першим гострим моментом у зустрічі. Це 4-й найкращий бомбардир астурійців Ортуньйо пробивав з розстрільної позиції, але мінімально схибив. Перший сейв у матчі також на рахунку Луніна. Орендований у Вулверхемптона талант Рафа Мір спробував закрутити метрів з 25. Без жодних проблем для воротаря, який належить Реалу. На 29-й Лунін був за крок до чергового конфузу. Екс-воротар Зорі невпевнено зіграв на виході, дозволивши Міру легко проштовхнути снаряд у сітку повз свої руки. Однак, на щастя, судді помітили в тому епізоді невеличкий офсайд.

Не минуло й хвилини, як український голкіпер значно впевненіше зіграв кулаками і випередив суперника у своєму воротарському. На 38-й Андрій взяв черговий слабкий удар – суперник просто катнув круглого в бік воріт. Вальдеррама, який у минулому сезоні грав з Зозулею за Альбасете, покращив статистику Луніна дальнім пострілом прямо в руки. За винятком незарахованого гола гості не створили жодного серйозного моменту. Ов'єдо ж втратив найкращу нагоду за перший тайм. Рівна гра, де трохи більше контролю м'яча і ударів від Уески, але з мізерною небезпекою.

Як і в топ-моменті Ортуньйо, Уеска невдалою перепасовкою на своїй половині привезла собі неприємності на старті другої половини. Воротар обрізався, і в підсумку Мікель Ріко ледь не зрізав м'яч у свої ворота. Господарі провели ще кілька гострих атак і відверто домінували хвилин 5. Ортуньйо пробивав з гострого кута в межах воротарського – було близько до мети. На 56-й судді спочатку скасували гол Вальдеррами через офсайд, але потім VAR переглянув рішення головного арбітра. У тому епізоді Лунін класним сейвом виручив господарів, але на добиванні був безсилим.

Уеска знову почала контролювати хід гри. Рафа Мір вибігав у контратаку, та пробив повз ворота. Ов'єдо ж тільки тим і займався, що випрошував пенальті. Було 3 суперечливі епізоди, але ні суддя в полі, ні VAR не вважали за потрібне призначати 11-метровий. Лунін побіг у штрафний гостей на 90+5 хвилині, але Аррібас після скидання головою не влучив у ворота. Арбітр додав 6 хвилин, але вже на 7-й компенсованій Ібрагіма Бальде зрівняв рахунок. Драматична нічия команди українця врятувала від зони вильоту – Депортіво випереджають за додатковими показниками. Уеска залишається на 3-му місці.