Перша перемога в 2020 році. Кияни здолали «Нефтчі»

Динамо Київ 20 Січня, 17:58 4719
Перша перемога в 2020 році. Кияни здолали «Нефтчі» | 19-27
В другому спаринговому матчі на турецькому зборі київському «Динамо» протистояв азербайджанський «Нефтчі».

На перший тайм кияни вийшли у наступному складі:

Бущан — Караваєв, Кадірі, Кадар, Миколенко – Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Де Пена, Каргбо – Русин.

З перших хвилин кияни провели кілька атак і відкрили рахунок у матчі. На 13-ій хвилині після прострілу Де Пени відзначився Миколенко. 1:0

«Нефтчі» не вдалося зібратися після пропущеного гола і кияни знову вразили ворота азербайджанців. На 16-ій хвилині голкіпер «Нефтчі» відбив удар Миколенка, але Русин вдало зіграв на добиванні - 2:0.

До свистка на перерву вболівальники не побачили небезпечних моментів. «Нефтчі», не зважаючи на незадовільний результат, не поспішав відігруватися, розкриватися. Номінальні гості вибудовували щільний захист і, зрідка, виходили в атаку, де доводили гру до кутового, максимум.

Щодо гри «біло-синіх», то втретє у першому таймі взламати захист «Нефтчі» киянам не вдалося - не було й небезпечних моментів.

На другий тайм кияни вийшли у наступному складі:

Бойко — Піварич, Сирота, Шабанов, Кендзьора — Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цитаїшвілі, Вербич - Соль.

Цей склад забитими м'ячами не порадував. Натомість, на 71-ій хвилині Платаллас вразив ворота Бойка дальнім ударом, відквитавши один гол.

Найнебезпечнішим гравцем у другому таймі в команді «біло-синіх» був Цитаїшвілі. Саме його удар був близьким до взяття воріт, але польовий гравець виручив свого кіпера. Ворота Бойка, у свою чергу, також виручала штанга.

Варто відзначити, що особливо активним і націленим на ворота «Нефтчі був Микола Шапаренко.

В результаті, кияни переграли «Нефтчі» із рахунком 2:1, здобувши першу перемогу в 2020 році.