Ігор Костюк: «Ібрагім Каргбо повинен бути в першій команді»

Динамо Київ 24 Січня, 16:35 3986
Ігор Костюк: «Ібрагім Каргбо повинен бути в першій команді»
​Старший тренер «Динамо» U19 після перемоги над СК КНТЕУ «Меркурій» з рахунком 10:0 підвів підсумок етапу підготовки до поновлення сезону в Києві та поділився планами на тренувальний збір у Туреччині, куди команда вирушить вже завтра.

- Такі матчі теж потрібні, в них ми відпрацьовуємо свої взаємозв'язки, те, що ми моделюємо в тренувальному процесі, якість на завершальній стадії атак. Це теж потрібно відпрацьовувати, і як раз сьогоднішній суперник це дозволяв нам робити.

- Уже завтра команда відправиться на збір до Туреччини. Як би ви оцінили перший етап підготовки, який відбувся в Києві?

- Як я вже говорив, всі хлопці молодці, вони вийшли з відпустки, виконавши програму, яку ми їм давали. Тобто перший етап підготовки до сезону гравці виконали ще у відпустці. Тут, в манежі проходив вже другий етап. Добре попрацювали. На жаль, деякі футболісти вибули через травми, але в цілому етап пройшов позитивно. Ми заклали той фундамент, який допоможе нам у сезоні.

- Яку роботу плануєте виконати на зборах в Туреччині?

- На зборах ми будемо моделювати майбутню гру з «Динамо» Загреб, готуватися до неї. У Києві ми готувалися на синтетиці, там уже будемо тренуватися на натуральних полях. Також проведемо три контрольні гри.

- Уже аналізували сильні і слабкі сторони в грі суперника?

- Звичайно, аналізували. Але нехай ця інформація залишиться «за зачиненими дверима», адже це наша внутрішня кухня.

- Як би ви охарактеризували новачка «Динамо» Ібрагіма Каргбо?

- Він з нами тренувався, але для нас він уже ні за віком не підходить, ні за своїми параметрами. Цей гравець вже повинен рухатися на щабель вище. За антропометрією, за своїми даними він вже повинен бути в першій команді. Коли він з нами тренувався було відчуття, ніби до нас прийшов гравець з першої команди. В першу чергу, впадає в очі його антропометрія і робота з м'ячем. У нього є певний набір хороших якостей, але все буде залежати від нього, від того, як він буде їх розкривати.

- Ви вже визначилися зі списком гравців, які відправляться завтра на збір до Туреччини?

- Та група гравців, яка тренувалася в Києві, і становить кістяк, який летить на збори і буде готуватися до матчу з «Динамо» Загреб. Плюс завтра, після прильоту до Туреччини будемо розмовляти з Олексієм Олександровичем з приводу Забарного, Вівчаренка й Цітаішвілі, які, можливо, до нас приєднаються.

Нагадаємо, матч раунду плей-оф Юнацької Ліги УЄФА «Динамо» Київ – «Динамо» Загреб відбудеться 12 лютого о 17:00 у Києві, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.